Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Oficjalnie: Marquinhos piłkarzem Paris Saint-Germain!
19 lipca 2013; 21:17, Don Matteo

Ofensywa transferowa Paris Saint-Germain nie zwalnia. Po transferze Cavaniego i Digne, oficjalna strona paryskiego klubu potwierdziła dziś pozyskanie Marquinhosa z AS Romy. Środkowy obrońca związał się z klubem z Parc des Princes 5-letnim kontraktem i będzie zakładać trykot z numerem 5.

Urodzony 14 maja 1994 roku w Sao Paulo, Marcos Aoas Correa pierwsze kroki w dorosłej piłce stawiał w Corinthians, gdzie zadebiutował w 2012 roku. W barwach brazylijskiego klubu rozegrał jednak tylko 6 spotkań, po czym przeniósł się do AS Romy. W stolicy Włoch zaprezentował europejskiej publiczności swój nieprzeciętny talent, rozgrywając kilka świetnych meczów. W drużynie ze Stadio Olimpico Marquinhos wystąpił w 26 spotkaniach Serie A i dotarł do finału Pucharu Włoch.

- Jestem bardzo zadowolony z przybycia do Paris Saint-Germain, klubu, którego historię pisało wielu Brazylijczyków. Zrobię wszystko, aby kontynuować tę tradycję. Teraz moja kolej zapisywania historii w jednym z najlepszych momentów tego klubu - skomentował swój transfer najnowszy nabytek mistrzów Francji.

Źródło: psg.fr

KOMENTARZE(29)

cz3Rwo

Tak uwżam że zdecywanie predzej zagraja Ci ktorzy beda siedziec czesciej na ławce i kosztuja wiecej kasy niz Camara i sa poprostu lepsi, a sam Camara bedzie siedzial na trybunach.Także w pucharach jak i w lidze grac bedzie moim zdaniem ta trojka w systemie rotacyjnym Alex, Marquinhos, Sakho bo Silva to podstawa (chyba ze trener da jemu odpoczac ze slabymi rywalami). Przy ewentualnych kartkach badz kontuzjach może wowczas wskoczyc Camara. W klubie nie potrzeba rozbuchanej ponad 30 -osobowej kadry bo nie służy to nikomu na pewno nie Blancowi na treningu bo ciezko to ogarnąc to samo wczesniej mówił Carlo i pozbyto się w ten sposób kilku zawodników zmniejszajac tym samym kadre.
21 lipca 2013; 12:10
Koonradoo zagra w pucharach z jakimis klubamiz z logi 4-3 o co beda wystawiac graczy za 32-40mnl
21 lipca 2013; 00:26
Sroy za bledy w pisowni chyba wiecie z jakich przyczyn :)
21 lipca 2013; 00:24
Ale ponco ktos ma odchodzic ??? Klub potrzebuje zawodnikow do ligi, pucharow krajowych i LM !!!!!!!!!! Ja pierd... Macie manie wywalania starych graczy jak przychodza nowi brak slow to ma byc klub europejski!!!! Niech o beda tezy jedenastki tylko na plus dla PSG !!!!
21 lipca 2013; 00:23
Bardzo dobry transfer, ciekawe kto teraz odejdzie.
20 lipca 2013; 21:04
Camara jest po to żeby był, jako taki dobry duch drużyny, jest lubianym zawodnikiem w klubie, pogra co najwyżej w pucharach krajowych.
20 lipca 2013; 13:55
Też tego nie rozumiem po co jest Camara, ale może nie mieli w planie kupna żadnego środkowego obrońcy przynajmniej tak mówił Blanc że ta formacja przed transferem Marquinhosa jest kompletna. Przy takim rozwoju sytuacji Camara już nie zagra w tym sezonie no chyba że cos się dziwnego wydarzy.
20 lipca 2013; 12:30
Zobaczymy, myślę że po sezonie Alex odejdzie i dlatego już teraz kupiliśmy środkowego obrońce podpisując z nim kontrakt na 5 lat.Nadal nie mogę pojąć, przedłużamy kontrakt z Camarą i kupujemy obrońce
20 lipca 2013; 11:54
to czyli kto odjedzie ? Alex ?
20 lipca 2013; 10:45
cytat dnia : Kasa za rope ląduje w Europie i . .... wszystko jasne