Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Al-Khelaifi: Sędzia wypaczył wynik meczu
15 lutego 2018; 18:12, Pooldi

Prezes PSG, Nasser Al-Khelaifi, po spotkaniu w Madrycie z Realem nie krył oburzenia postawą sędziego prowadzącego, Gianluci Rocchiego. 

Zdaniem Katarczyka to PSG prezentowało w tym spotkaniu ładniejszy futbol od gospodarzy. Rozjemca tego spotkania nie wystrzegł się błędów, przez co wynik został wypaczony.

- Byliśmy lepszym zespołem, szczególnie druga połowa w naszym wykonaniu była bardzo dobra. Wynik nie odzwierciedla rzeczywistego przebiegu spotkania. Sędzia popełnił kilka błędów, z korzyścią dla gospodarzy. Nic nie jest jeszcze przesądzone. Wierzę w moich zawodników, a Realowi w Paryżu będzie dużo trudniej o korzystny wynik. Wspólnie z naszymi kibicami zrobimy wszystko, by awansować do kolejnej rundy. Stoimy murem za trenerem i całym zespołem. Wszystko jest w naszych rękach.

Oczywiście, tradycyjnie nie zabrakło również pytań o Neymara i jego kolejnym sezonie. Prezes krótko uciął wszelkie spekulacje. - Na sto procent zostanie w PSG na kolejny sezon.  

Podobnie odpowiedział również sam zainteresowany. - Mam ważny kontrakt z PSG. Interesuje mnie tylko ten zespół i jestem tutaj szczęśliwy - stwierdził Neymar. 

 

 

 

 

Źródło: www.en.psg.fr www.espn.com

» Gadżety PSG
KOMENTARZE(13)
Gdyby był var w LM, przed karnym był spalony
24 lutego 2018; 23:15
Nie ciesz michy dziecko , bo rok temu z Bayernem Realowi uznali gola na miare awansu z 2 metrowego spalonego, wiadomo nie od dzis dzieciaku, ze Realowi Sranselonie UEFA SPRZYJA!!. Zreszta rok temu przy 6-1 wszyscy widzieli, gdybym byl kibicem barcelony, po tym meczu schowałbym głowe w piasek. Dziecko przypomne ci mecz z Chelsea gdzie sędzia pomógł Sranselonie. Cieszyć się ze zw. gdzie jest ewidentna pomoc sędziów, to dla 13 latka.

Tak na marginesie to ci powiem ze jak spytam u mnie, 1013-15latka komu kibicują to albo sranselona albo Real
24 lutego 2018; 23:13
He he he to że jestescie frajerami z Paryza wie cala pilkarska europa, z Barcelona ten piekny wynik 6-1 mowi wszystko.... Cieszcie sie ze Ney nie wylecial a powinien w meczu z nami, bo jesli macie argumentowac ze sedzia to i tamto sramto to od momentu jesli Neymar by zszedl zostalibyscie na swojKariiiiiim Bennnnnzeeeeeema la la la lala laaaa
Karim Benzeeeeemaaaa la la la lala laaaaa
Karim Benzeeeeeemaaaa la la la lala la lala laaaaaaaaaaaaaa!
ej polowie jak mysz bo stłamsilibysmy was tak jak to bylo z Bayernem... spalony przed faulem na Kroosie??? Ha ha ha zobaczcie powtórke znawcy footballu ALE PROSZE BARDZO DOKLADNIE ZOBACZYC zrozumiecie o czym mowie ;) 2.reka Ramosa??? Hahahaha panowie panowie, Poczytac prosze jakie zagranie ręką jest rekomendowane do podyktowania jedynastki, na wiem że dupsko boli ale prosze sie zapoznac z zasadami przewinien w polu karnym ;) pamietajcie ze mając SZEJKA mozecie kupowac kogo chcecie, ale LM nie kupicie. Biedne pokrzywdzone P$G, tak jak rok temu z Barcą z 4-0 na 1-6 to poprostu FRA JER STWO!
19 lutego 2018; 17:29
Sedzia moze i wplynal na wynik ale to neymar mogl go ustalic zamiast *****nie sie kiwac i nie podawac
19 lutego 2018; 11:38
Wiesz ze z prestiżowym rywalem, to raczej nie realne :),do puki dla "tych z góry" bd sie liczyła kasa, to taki klub jak PSG nie wygra LM. Za rok słabszym bd trudniej, czego to dowodzi?, ze sie tylko na UEFFY kasa liczy. Ja w rewanżu bd 1-0 dla nas, to sędzia coś wywinie.
16 lutego 2018; 22:35
Paweł, ja nie chcę być sprawiedliwy tylko doczekać chwili kiedy pomimo błędów sędziów i tak wyjdziemy zwycięsko z potyczki z prestiżowym rywalem. Słabi byli sędziowie i tyle, bez rozwodzeniu się bo wiem, że błędy sędziego wyrządziły naszy więcej zła niż Realowi(akcja przed karnym- Kross na spalonym). A Prezes powinien mieć cojones i pogonić stąd partyzanta, a nie zwalać tylko na sędziów....
16 lutego 2018; 21:31
Przy 1-1, nie ma spalonego, a gwiżdże spalonego Mbappe, wyszedłby sam, na sam, mogło być 1-2, bramki na wyjeździe cenne
16 lutego 2018; 00:17
Thieux71, chwileczkę kolego, jak chcesz być taki sprawiedliwy, to pasowało by wspomnieć, o symulce Modricia i kartki brak, kartka dla naszego za nic, dalej Neymar na początku faulowany, minąłby 1 obrońce przy linii, brak kartki, dalej, faul na Mbappe bardzo ostry brak kartki, dalej Neymar kopnął w nogę słuszna kartka, zachwile kopie ktoryś w nogi Neymara brak kartki.
16 lutego 2018; 00:15
też nie lubię takiego gadania ale też bez przesady - ręka Ramosa = karny. Przy drugim golu dla Realu ktoś tam Kimpembe faulował. VAR powinien być już standardem, wolę takie zatrzymania gry i przynajmniej uczciwe decyzje, przynajmniej skończy się to pier******** na sędziego po meczach.
15 lutego 2018; 23:12
bramek
15 lutego 2018; 23:00
Panie Prezesie i niektórzy kibice. Za wrażenia artystyczne to punkty przydzielają w łyżwiarstwie figurowym, a nie w futbolu. Tu liczy się ilość strzelonych ramek, a tych Real miał o dwie więcej niż PSG. Koniec kropka. To nie sędzia wypaczył wynik tylko błędy naszych piłkarzy i wuefisty na ławce. Jeśli już chcecie kopać sędziego to zwróćcie uwagę na fakt, że Neymar powinien wylecieć z boiska za symulowanie.
15 lutego 2018; 23:00
Ja widziałem taki mecz, w którym Real w 2 połowie strzelił nam 2 bramki, a my jakiś 100% sytuacji w tej świetnej 2 połowie za wiele nie mieliśmy...

Sędzia oczywiście wpłynął na wynik meczu, ale to już standard z hiszpańskimi drużynami w LM.
15 lutego 2018; 19:18
Byliśmy lepszym zespołem, szczególnie druga połowa w naszym wykonaniu była bardzo dobra. Wynik nie odzwierciedla rzeczywistego przebiegu spotkania. ZGADZAM SIE W 100%, kto twierdzi inaczej chyba ogl. inny mecz