Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Alves: To jedno z największych wyzwań w moim życiu
5 sierpnia 2017; 12:46, krzyssekk81

W wywiadzie przeprowadzonym przez beIN Sports Dani Alves wypowiedział się na temat swoich celów, ambicji oraz motywów, które przyciągnęły go do stolicy Francji. 34-letni defensor wspomniał iż przygoda z Paris Saint-Germain jest dla niego "jednym z największych wyzwań w życiu". Brazylijczyk trafił do Paryża 12 lipca i zdołał już poprowadzić zespół do triumfu w Superpucharze Francji. 

- Gdy słyszysz, że klub ma marzenia i ambicje podobne do twoich, to dodaje ci to dodatkowej siły i motywacji. To właśnie dlatego zdecydowałem się tu przybyć. Bycie częścią projektu PSG to jedno z największych wyzwań w moim życiu, dla mnie to niesamowite, to ogromne - powiedział 34-letni zawodnik.

- On [Maxwell] jest jednym z głównych powodów, przez które dziś tu jestem. Odegrał ważną rolę w przekonywaniu mnie. Mam tu wiele przyjaciół, a przyjaciele zawsze przekonują cię, byś do nich dołączył. Maxwell, Thiago Silva, Marquinhos, Lucas i Thiago Motta... Z tymi graczami dookoła czuje się jak w domu. Tutaj pasja do piłki nożnej jest czymś wyjątkowym, nawet jeśli jest to młody klub, to ma bogatą tradycję związaną z Brazylijczykami, którą również ja chcę wzmocnić [...] Mój charakter spowodował, że jestem kimś, kto zawsze walczy, by być najlepszym. To ścieżka, którą zawsze podążałem, na i poza boiskiem. Musisz być w stanie dostosować się do każdego środowiska, a ja mam tę cechę. Moja pasja do życia, do piłki nożnej, moja miłość do tego sportu to coś, co trzyma mnie w ruchu - dodał.

Źródło: www.ligue1.com / Foto: www.goal.com

» Gadżety PSG
KOMENTARZE(0)

Sklep PSG