Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Aréola: Dobry występ dodaje pewności siebie
22 listopada 2017; 01:19, krzyssekk81

Przed dzisiejszym spotkaniem z Celtikiem FC goalkeeper Paris Saint-Germain, Alphonse Aréola podzielił się swoimi przemyśleniami na kilka tematów dotyczących klubu.

Liga Mistrzów

- Granie w takich spotkaniach jest zawsze wyjątkowe. Nie każdy ma szansę na występ w pucharach. Miałem tyle szczęścia, że mogłem grać w Lidze Europejskiej z Villarealem, lecz Liga Mistrzów to krok do przodu. Dobry występ w tych rozgrywkach dodaje ci pewności siebie. My przygotowaliśmy się do tego starcia tak, jak do każdego innego, przykładnie, by zagrać dobrze. Bycie na czele grupy bez straty bramki? To byłoby wspaniałe, ale dla nas to tylko bonus. Głównym celem jest wygranie grupy.


Początek sezonu

- Poprzedni sezon był dosyć trudny, lecz każdy z nich jest inny. Wyciągam wnioski ze swoich błędów i kontynuuję ciężką pracę nad zachowaniem formy z początku kampanii. Trener sporo z nami rozmawia. Wszyscy są gotowi do grania i utrzymywania wydajności oraz wysokiego poziomu. Ważne jest, by dobrze spisywać się na treningach, by być gotowym, gdy zostaniemy wezwani do gry.


Javi Garcia

- Przybycie Javiego Garcii zmieniło trochę rzeczy. Pracuje bardzo skrupulatnie na treningach, meczach i podczas sesji video, które ze mną prowadzi. Od początku mojej kariery każdy trener coś mi wpoił. Słucham wszystkiego, co mogą mi przekazać. Jego przybycie może dać mi jeszcze więcej. Ode mnie zależy, by nadal z nim pracować i dać z siebie wszystko.


Moussa Dembélé

- Bacznie go obserwujemy. Znałem go już w Akademii Młodzieżowej, pomimo tego, że jestem trochę starszy. Zrobił wielkie postępy. Dotarł tam gdzie jest dlatego, że ma do tego odpowiednie cechy i podejście. Jesteśmy szczęśliwi, gdy młody Parisian odnosi sukces.

Źródło: www.psg.fr / Foto: www.espnfc.com

» Gadżety PSG
KOMENTARZE(0)

Sklep PSG