Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Aurier o krok od United
1 sierpnia 2017; 09:59, krzyssekk81

Angielskie media donoszą, jakoby Serge Aurier zaakceptował warunki 5-letniej umowy proponowanej przez Manchester United. Po tym, jak kontrakt z paryskim klubem podpisał Dani Alves, ewentualna pozycja Iworyjczyka w ekipie wicemistrza Francji stanęła pod znakiem zapytania. Szkoleniowiec PSG, Unai Emery rozmawiał z 24-letnim defensorem i próbował przekonać go do pozostania w zespole. Ten jest jednak zdeterminowany do opuszczenia klubu w trybie ekspresowym. 

Według doniesień z wysp brytyjskich United ma zapłacić za Serge'a 22 miliony £. Jego pensja ma z kolei oscylować w granicach 4-4.5 milionów € rocznie. 

W finalizacji transferu przeszkodzić może zakaz wstępu do Wielkiej Brytanii, który został nałożony na Auriera w listopadzie minionego roku.

Źródło: www.express.co.uk / Foto: www.psgfc.pl

» Gadżety PSG
KOMENTARZE(5)
Czytalem że go nie chcą
3 sierpnia 2017; 18:04
Bee
Sprzedać czym prędzej, zwłaszcza, że ktoś daje sporą kasę.
1 sierpnia 2017; 16:51
Zycze mu jak najlepiej jak kazdemu, ale chlopak dla mnie jest mega szkodnikiem. Graczem serio zapowiadal sie wyjatkowym ale jednak przez to swoje byciem "glupim czarnuchem" nie rozwija sie od kiedy do nas doszedl.
1 sierpnia 2017; 16:45
Zabawne jest to, że na stronie kibiców United użytkownicy są zajarani jaki to grajek może zasilić klub. Cytując niektórych "obrońca z topu na swojej pozycji", chyba nigdy nie widzieli wrzutek Auriera.
1 sierpnia 2017; 15:55
Czym predzej sprzedac,ega toksyczny czlowiek I sredni pilkarz
1 sierpnia 2017; 15:25

Sklep PSG