Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Barton: Neymar to taki Kim Kardashian futbolu
23 września 2018; 13:50, Pooldi

Joey Barton, były zawodnik Olympique Marsylia, a więc największego rywala PSG w ostatnim wywiadzie dla angielskiej prasy nie pozostawił suchej nitki na największej gwieździe mistrza Francji.

36-latek, mimo że spędził w ekipie ze Stade Velodrome ledwie jeden sezon został zapamiętany jako zawodnik z ciętym językiem. Przypomniał o sobie przy okazji meczu Liverpoolu z PSG, kiedy to nie szczędził słów krytyki w kierunku Neymara.

- Z Brazylijczykiem jest jak z Kim Kardashian, jest znany nie wiadomo dlaczego. Nie jest najlepszym piłkarzem na świecie, przykład mieliśmy na ostatnim mundialu. Neymar nawet nie zbliża się do poziomu prezentowanego przez Messiego czy Ronaldo. Przed jest jeszcze wielu innych zawodników. To tylko nazwisko, produkt mocno przereklamowany jak Kardashian. PSG w koszulkach Jordana? Błagam. To marka koszykarska, wy jesteście klubem piłkarskim...

Joey Barton wyjawił także, że jego niechęć do Neymara przeniosła się także do jego domu rodzinnego, gdzie wpoił swoje poglądy swojemu synowi: - Kiedy mój syn gra w piłkę z kolegami nigdy nie chce być Neymarem albo Kane'm. Zawsze wybiera tych najlepszych jak Ronaldo, Messi czy Salah. W domu nikt nawet nie wymawia imienia Brazylijczyka - stwierdził były pomocnik OM. 

Źródło: www.goal.com

» Gadżety PSG
KOMENTARZE(2)
Niezły *****
23 września 2018; 21:02
Bee
Barton próbuje o sobie przypomnieć na cudzych plecach, choć trzeba mu przyznać, że trochę racji ma.
23 września 2018; 16:27

Sklep PSG