Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Belgia gładko pokonuje Panamę
19 czerwca 2018; 08:47, krzyssekk81

W meczu 1. kolejki grupy G piłkarskich Mistrzostw Świata reprezentacja Belgii z Thomasem Meunierem w składzie bez większych problemów pokonała Panamę 3:0. Czerwone Diabły objęły tym samym prowadzenie w tabeli.

Od pierwszej minuty na murawę stadionu w Soczi wybiegł defensor Paris Saint-Germain, wspomniany już Thomas Meunier. 26-latek nie zaliczy jednak tych zawodów do udanych, zanotował bowiem średni występ.

Zdaniem ekspertów z whoscored.com, Meunier był najsłabszym graczem swojego zespołu (ocena 6.5)

Dodatkowo w 14' minucie gry Thomas otrzymał żółtą kartkę za uderzenie rywala łokciem.