Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Callegari łączony z Genoą
11 czerwca 2018; 21:34, krzyssekk81

20-letni Lorenzo Callegari, wychowanek Akademii Piłkarskiej Paris Saint-Germain opuści tego lata Paryż - informują zagraniczne media. Według doniesień z Włoch z piłkarzem skontaktowała się Genoa CFC.

Reprezentant francuskiej młodzieżówki nie otrzymał jak dotąd szansy na grę w pierwszym zespole PSG (poza 3 minutami w sezonie 2016/17). Przez większość czasu spędzonego w klubie reprezentował barwy zespołów młodzieżowych. 

Agent Callegariego potwierdza, iż w związku z małą liczbą występów piłkarz najprawdopodobniej nie przedłuży wygasającego pod koniec czerwca kontraktu i zmieni tym samym otoczenie.

- Chłopak jest obecnie na wakacjach i z pewnością spotkamy się, gdy tylko wróci, by przedyskutować przyszłość. Jego umowa z PSG wygasa wraz z końcem miesiąca, a mimo to nie otrzymaliśmy żadnych propozycji jej odnowienia.

- Sytuacja może zostać rozwiązana w najbliższych dniach i szczerze mówiąc, jestem optymistą, jeśli chodzi o jego przejście do Genoi. Jesteśmy w dobrej sytuacji, mimo iż ostateczna decyzja należy do Lorenzo.

- Negocjacje z Genoą rozpoczęły się w 2017 roku i trwają do dziś dzień. Genoa zawsze pozostawała z nami w kontakcie i oczywiście Lorenzo weźmie to pod uwagę przy podejmowaniu decyzji - mówi agent piłkarza, Alessandro Canovi

Źródło: www.calciomercato.com / Foto: www.goal.com

» Gadżety PSG
KOMENTARZE(0)

Sklep PSG