Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Cavani: Musimy dać z siebie wszystko
5 grudnia 2017; 14:30, krzyssekk81

Na wczorajszej konferencji prasowej na pytania dziennikarzy odpowiedział napastnik Paris Saint-Germain, Edinson Cavani. Urugwajczyk podzielił się swoimi przemyśleniami na temat dzisiejszego starcia z Bayernem Monachium, które rozpocznie się już o godzinie 20:45.

Przeciwnik

- Bayern jest wielkim klubem ze wspaniałą historią i wieloma trofeami w gablotach. Jutrzejszy mecz będzie wspaniały, musimy dać z siebie wszystko i skupić się na nas samych i naszym planie. Jesteśmy gotowi i spróbujemy osiągnąć najlepszy możliwy rezultat. Jesteśmy bardzo ambitni i chcemy zajść w tych rozgrywkach najdalej jak to możliwe.


Osobiste osiągnięcia

- Rekordy są ważne dla jednostek. Będąc szczerym, wszyscy w klubie wiedzą, co myślę i w jaki sposób podchodzę do gry. Przede wszystkim myślę o drużynie. Jeśli zespół gra dobrze i sukcesywnie, indywidualne sukcesy przybędą same. Jeśli uda nam się osiągnąć cele klubu, to nasze, jako zawodników, również nastąpią. Dla mnie najważniejszą sprawą jest uniesienie pucharu na sam koniec rozgrywek. 


Liga Mistrzów

- Przed rozpoczęciem rywalizacji doskonale wiedzieliśmy, że zajęcie pierwszego miejsca w grupie z Bayernem Monachium do łatwych zadań nie należy. Dzisiaj jednak PSG znajduje się na szczycie tabeli i chcemy podtrzymać naszą ambicję pozostania tu. Musimy skupić się na sobie lub na tym, co do tej pory zrobiliśmy, a także na tym, co musimy zrobić jutro, by wygrać; co zrobić, by pozostać na pierwszym miejscu w grupie.

Źródło: www.psg.fr / Foto: www.psg.fr

» Gadżety PSG
KOMENTARZE(4)
dobrze gada, on chyba ma najbardziej poukładane w głowie z całej naszej bandy :)
5 grudnia 2017; 18:16
Cavani klasa duma aż rozpiera
5 grudnia 2017; 17:42
Bee
Dobrze chłop gada, w porównaniu do gadki Lewandowskiego o szybko strzelonych 1 i drugiej bramce, a później szukaniu szans na kolejne, wypowiedź Cavaniego brzmi jak dyplomatyczny majstersztyk.
5 grudnia 2017; 17:10
Cavani liczę na ciebie dziś.
5 grudnia 2017; 15:08

Sklep PSG