Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Cavani: Zrobimy wszystko, aby wygrać
13 lutego 2017; 15:26, PSGKP

Napastnik Paris Saint-Germain, Edinson Cavani, wspólnie z trenerem Unaiem Emerym pojawił się dziś na konferencji prasowej przed meczem z Barceloną.

Poniżej zapis wypowiedzi Urugwajczyka.

Cavani o swojej aktualnej formie: - Jest to szczególny mecz dla mnie, ponieważ jestem teraz na ważnym etapie mojej kariery. Moje bramki są wynikiem pracy moich kolegów z drużyny. Będę robić wszystko co w mojej mocy, aby korzystać pomocy kolegów jak najlepiej się da. W ten sposób mogę pomóc drużynie wygrywać mecze. Każdy musi ciężko pracować. Jeśli wygramy, wygramy razem. Musimy zrobić wszystko co w naszej mocy i ciężko pracować, aby Paris Saint-Germain było coraz silniejsze.

Cavani o postępach robionych przez Paris Saint-Germain: Każdy sezon jest inny od tego, który go poprzedzał. Dokonaliśmy kilku zmian w tym sezonie i wszyscy wiemy, że potrzebujemy okresu dostosowawczego. W tej chwili wszystko idzie w dobrą stronę. Musimy kontynuować to, aby osiągnąć nasz cel. Paris Saint-Germain gra bardzo dobrze w tej chwili i ciężko pracujemy, aby to utrzymać.

Cavani o meczu z Barceloną: - Jak w każdym meczu, wyjdę na boisko maksymalnie zmotywowany. Myślę, że podobnie zrobi każdy z moich kolegów. Barcelona to bardzo mocna drużyna, klub z wielką historią w Lidze Mistrzów. Jesteśmy w pełni skoncentrowani na tym meczu i zrobimy wszystko co możemy, aby wygrać i być kolejny krok bliżej do naszego celu. Musimy dać z siebie wszystko, aby wygrać tę grę.

Cavani o prezencie urodzinowym: - Dla mnie, najlepszym prezentem urodzinowym będzie zdobyta bramka i dobry wynik uzyskany przez PSG. Ciężko pracujemy każdego dnia i chcemy przenieść to na boisko. Jeśli wygramy w dniu moich urodzin, będzie to doskonały prezent.

Źródło: www.psg.fr / Foto: www.psg.fr

» Gadżety PSG
KOMENTARZE(0)

Sklep PSG