Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Coman: Cieszę się, że mogę wrócić do Paryża
27 września 2017; 00:34, krzyssekk81

Dzisiejszy mecz pomiędzy Paris Saint-Germain a Bayernem Monachium będzie szczególny dla jednego z piłkarzy mistrza Niemiec, Kingsleya Comana. 21-latek w latach 2013-2014 (wcześniej drużyny juniorskie) reprezentował barwy paryskiego klubu. 

- To dla mnie przyjemność, móc powrócić do Paryża. Nie miałem wielu okazji, by zagrać na tym stadionie. Atmosfera jest tu wyjątkowa dla każdego Parisian. Mam nadzieję, że wygramy, to jest najważniejsze, niezależnie od tego czy wystąpię, czy też nie. Oczywiście cieszyłbym się z możliwości gry, lecz podstawą jest zdobywanie odpowiednich rezultatów. 

Coman wystąpił we wszystkich 6 dotychczasowych spotkaniach Bayernu w lidze. W trzech z nich wychodził w pierwszej jedenastce. W miniony weekend w rywalizacji z Wolfsburgiem na boisku spędził zaledwie kilka minut. Jego Die Roten w dramatycznych okolicznościach zremisowali z Wilkami 2:2.

- Nie jesteśmy tym zmartwieni, takie rzeczy zdarzają się nie tylko nam. Lepiej, że miało to miejsce w piątek, niż miałoby stać się w środę. Traktujemy to jako zimny prysznic na pobudkę, który sprawi, iż będziemy bardziej skoncentrowani. Łatwiej jest grać przeciwko PSG niż Wolfsburgowi, gdzie byliśmy faworytami. 

Coman wypowiedział się również krótko na temat obecnego składu wicemistrza Francji.

- Mają świetną linię ataku - to ich największy atut. Dobrze się również bronią, co czyni z nich drużynę kompletną. 

Źródło: www.fcbayern.com / Foto: www.90min.com

» Gadżety PSG
KOMENTARZE(0)

Sklep PSG