Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Deschamps: Kylian to ultratalent
14 marca 2018; 14:43, Pooldi

Selekcjoner reprezentacji Francji, Didier Deschamps, uspokaja wszystkich kibiców oraz samego Kyliana Mbappe jego nie najlepszą dyspozycją w ostatnich tygodniach.

 Kylian w ostatnich ośmiu kolejkach Ligue 1 zdobył tylko dwie bramki. Brak skuteczności irytował również samego zawodnika, który obejrzał w tym czasie również czerwoną kartkę w meczu Pucharu Ligi. Selekcjoner "Trójkolorowych" jest przekonany, że wkrótce znów będziemy podziwiać najlepszą wersję młodego snajpera PSG i nie martwi się jego statystykami przed mundialem: - To zupełnie normalne, że przyszedł taki moment. Zmienił klub, gdzie są zupełnie inne wymagania, inna presja, nowi partnerzy z zespołu, z którymi musi złapać wspólny język. Kylian to ultra-talent i jestem pewien, że wkrótce będzie w wielkiej formie. 

- Talentem przekracza zupełnie poza jakąkolwiek skalę. Jest bardzo młody, trzeba z nim wiele rozmawiać. Przyznaje, że był taki okres, gdzie mniej przykładał się do treningów, wkładał mniej serca, ale to także za nim. Poprawił się nie tylko pod względem motorycznym, ale i technicznym - chwali swojego etatowego reprezentanta Dider Deschamps.

Szansę na poprawę swojego dorobku bramkowego i podtrzymanie passy ze zdobyczą bramkową będzie miał najprawdopodobniej już dziś w mecz z Angers. Pierwszy gwizdek o godzinie 17:00 na Parc des Princes.

Źródło: www.ligue1.com

» Gadżety PSG
KOMENTARZE(1)
Szkoda ze nie moze zotac naszym trenerem pozamiatalby tutaj i nauczyl co po niektorych.
14 marca 2018; 15:29

Sklep PSG