Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Di Maria coraz bliższy odejścia
25 października 2017; 20:06, krzyssekk81

Angel Di Maria znalazł się na liście graczy, którzy najprawdopodobniej opuszczą Paryż w trakcie najbliższego okienka transferowego. Zdaniem zagranicznych mediów Argentyńczyk wciąż wzbudza zainteresowanie kilku europejskich zespołów, a jego obecna sytuacja w Paris Saint-Germain może ułatwić im pozyskanie go.

Szkoleniowiec wicemistrza Francji, Unai Emery otwarcie przyznaje, iż Di Maria nie jest zadowolony z minut, jakie otrzymuje na zaprezentowanie swoich umiejętności.

- Kiedy Angel nie gra, jest nieszczęśliwy, ale ciężko pracuje na swoją okazję. Chce grać w każdym spotkaniu. Kiedy nie zaczyna meczu w wyjściowej jedenastce, mówię mu, by był gotowy do wejścia. Jestem zadowolony z jego poczynań na treningach i na murawie - powiedział Emery.

Jednym z liderów w wyścigu po Angela wciąż ma być FC Barcelona. Katalończycy mogli pozyskać 29-latka już podczas letniego okienka, lecz byli skłonni zapłacić jedynie 30 milionów €. Kwota ta nie zadowoliła włodarzy PSG i do przenosin ostatecznie nie doszło.

Źródło: www.getfootballnewsfrance.com / Foto: www.psg.fr

» Gadżety PSG
KOMENTARZE(4)
Bee
Problem ze sprzedażą AdM jest taki, że jest to jeden z nielicznych piłkarzy PSG, który "potrafi" grać super ważne mecze.
26 października 2017; 15:45
Lepiej mieć go na ławce jeszcze rok niż oddać Barcelonie za tak śmieszną kwotę.
26 października 2017; 14:40
55 i niech idzie
25 października 2017; 22:19
oddać.
25 października 2017; 21:24

Sklep PSG