Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Di Maria: PSG będzie moim ostatnim europejskim klubem
1 października 2018; 15:39, krzyssekk81

30-letni Angel Di Maria, którego obecny kontrakt z Paris Saint-Germain wygasa wraz z końcem trwającego sezonu, zapowiada, iż mistrz Francji będzie jego ostatnim europejskim klubem. Nie wiadomo jednak, czy Argentyńczyk ma zamiar przedłużyć swój pobyt w Paryżu o kolejne lata.

Di Maria trafił do stolicy Francji w 2015 roku. Po nieudanym sezonie w Manchesterze United chciał tutaj odbudować swoją formę. Jak pokazał czas, nie był to błędny wybór.

Angel w barwach PSG rozegrał łącznie 145 spotkań, w których zdobył 55  bramek, a także zanotował 55 asyst, zdobywając przy tym serca kibiców. Teraz jednak może zbliżyć się do nich jeszcze bardziej, bowiem zapowiedział, iż nie ma zamiaru występować w innym europejskim klubie, poza tym z Paryża.

"Jestem szczęśliwy w Paryżu. Po prostu poczekajcie i zobaczcie, co się wydarzy. Klub wie, czego chcę, a ja wiem, czego chce klub. Chciałbym zostać tu trochę dłużej. Mam nadzieję, że PSG będzie moim ostatnim europejskim klubem przed powrotem do Argentyny, gdzie chcę zakończyć karierę, o czym zawsze wspominałem."

Źródło: www.espn.co.uk / Foto: www.psg.fr

» Gadżety PSG
KOMENTARZE(2)
Bee
Podoba mi się taka postawa, i cieszę się bardzo, że chce w PSG zostać, akurat zawsze w niego wierzyłem, do tego, to facet który najrzadziej zawodził w wielkich meczach.
2 października 2018; 15:38
i dobrze. Przynajmniej wie czego chce, a nie jak inne panienki (np. Rabiot) ciągle narzekają jak to chcą do tego albo innego klubu. Tak powinna wyglądać współpraca, wzajemne zrozumienie i zaufanie. Wtedy są efekty
1 października 2018; 21:28

Sklep PSG