Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Emery: Chcę, aby zmiennicy poczuli się ważni
10 stycznia 2017; 20:43, PSGKP

Dzień przed meczem ćwierćfinału Pucharu Ligi Francuskiej z FC Metz, szkoleniowiec Paris Saint-Germain, Unai Emery pojawił się na konferencji prasowej, aby odpowiedzieć na pytania dziennikarzy.

Poniżej zapis rozmowy z francuskim szkoleniowcem.

Emery o sytuacji kadrowej przed meczem z Metz: - Zobaczymy, którzy gracze będą gotowi na mecz podczas popołudniowej sesji treningowej. Serge Aurier przebywa na zgrupowaniu reprezentacji, podczas gdy Javier Pastore współpracuje z fizjoterapeutami. Kilku innych zawodników ma jeszcze pewne dolegliwości, ale zobaczymy, co będzie działo się we wtorek po południu.

Emery o meczu z Metz: - Musimy wygrać w środę, aby przejść całą drogę w tych rozgrywkach, który chcemy wygrać. Chcę, aby zawodnicy, którzy zazwyczaj są zmiennikami, poczuli się ważni, ponieważ kiedy grają, spełniają nasze oczekiwania. Piłkarze którzy nie zagrają przeciwko Metz, muszą być gotowi na mecz z Rennes. 

Emery o przyszłości Jeana-Kevina Augustina:Rozmawialiśmy z Patrickiem Kluivertem i Jeanem-Kevinem, aby znaleźć rozwiązanie będące najlepsze dla niego i dla klubu. Musi grać i zdobyć doświadczenie, aby pokazać swoje umiejętności gry. W tym momencie trenuje z nami i z zespołem rezerw. To przyszłość Paris Saint-Germain, podobnie jak Adrien Rabiot, który miał szczęście grać dużo z Tuluzie przed powrotem tutaj. Myślę, że wypożyczenie może być dobrą decyzją dla klubu i zawodnika. 

Źródło: www.psg.fr / Foto: www.psg.fr

» Gadżety PSG
KOMENTARZE(0)

Sklep PSG