Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Emery: Dzisiaj skupiamy się tylko na meczu
5 lutego 2018; 21:03, Pooldi

Na przedmeczowej konferencji prasowej tradycyjnie stawił się trener, Unai Emery. Hiszpan nie tylko ogłosił listę powołanych zawodników na mecz z FC Sochaux, ale i odpowiadał na pytania dziennikarzy. 

Jedno z pierwszych pytań dotyczyło wczorajszego przyjęcia urodzinowego Neymara, na której obecny był również szkoleniowiec.

- Byłem jednym z pierwszych, którzy wrócili do domu. Neymar pokroił tort, a ja wyszedłem około północy. Sądzę, że zawodnicy potrzebują w trakcie sezonu nieco rozrywki. Grają mecze na najwyższym poziomie co trzy dni przez cały rok. 70% ich codziennego dnia jest związane z piłką nożną. Oni także potrzebują nieco odpoczynku od rzeczywistości, aby tworzyć zgrany kolektyw. Ufam moim zawodnikom, są profesjonalistami i już dzisiaj wszyscy jesteśmy skoncentrowani tylko na meczu. 

- 15, 20 lat temu nie było mediów społecznościowych, stąd organizując przyjęcie te zdjęcia nigdzie nie trafiały. Życie było bardziej prywatne. W niedzielę nie zabrakło również prezesa oraz dyrektora sportowego, piłkarzy oraz najbliższych zawodnika. To ważne, by być w takim momentach razem. Było bardzo miło, ale teraz najważniejszy jest mecz. 

Po kilku pytaniach związanych z urodzinami Neymara, przyszedł czas na pytania w sprawie listy powołanych. Do kadry wrócił Thiago Motta: - Pomocnik czuje się coraz lepiej, stąd wraca do kadry. 

- Zobaczymy, może Lass rozpocznie jutro mecz w wyjściowej jedenastce. Fizycznie nie jest jeszcze gotowy w 100%, ale każdy mecz pozwoli mu wrócić do odpowiedniej formy. W ostatnim spotkaniu pokazał się z dobrej strony - zakończył trener. 

Dodajmy, że spotkanie pomiędzy FC Sochaux a PSG odbędzie się we wtorek o godzinie 21:05. 

Źródło: www.sportskeeda.com foto: www.psg.com

» Gadżety PSG
KOMENTARZE(0)

Sklep PSG