Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Emery: Jeśli wygramy z Saint-Etienne, wciąż będziemy żyć nadzieją
14 maja 2017; 12:05, PSGKP

Szkoleniowiec Paris Saint-Germain, Unai Emery pojawił się na konferencji prasowej przed meczem z Saint-Etienne. Poniżej zapis jego wypowiedzi.

Emery o sytuacji kadrowej: - Powołaliśmy 19 graczy na spotkanie z Saint-Etienne. Kurzawa, Krychowiak, Ben Arfa i Augustin nie zagrają z powodów medycznych, a Thiago Motta i Angel Di Maria są zawieszeni. Kadrze znalazło się dwóch graczy rezerwowych: Gaetan Robail i Lorenzo Callegari. 

Emery o spotkaniu z Saint-Etienne: - To bardzo ważny mecz. Nasze szanse na wygranie ligi są niewielkie, ale ciągle istnieją. Jeśli wygramy w Saint-Etienne, możemy dalej żyć w tej nadziei. Oznacza to, że musimy rozegrać dobre spotkanie Saint-Etienne na stadionie, który będzie pełny. Oczekuję, że czeka nas ciężkie spotkanie.

Emery o rywalizacji w Ligue 1: - Duża rywalizacja w Ligue 1 jest bardzo pozytywna dla rozwoju francuskiej piłki nożnej. Myślę, że oprócz Nicei i Monaco, takie kluby jak Marsylia czy Lille mogą być bardzo konkurencyjne w następnym sezonie. Pomoże nam to stawać się jeszcze silniejszym zespołem, zwłaszcza na scenie europejskiej.

Emery o finale Pucharu Francji: - Najlepszym przygotowaniem do finału Coupe de France jest rozegranie wszystkich naszych gier na pełnym poziomie koncentracji i dyscypliny. Wówczas dotrzemy do Stade de France w jak najlepszej formie.

Emery na temat Marquinhosa: - To młody piłkarz, który od momentu przybycia do PSG zrobił spory progres. W tym sezonie miał większą odpowiedzialność, co jest częścią jego procesu rozwojowego. Fakt, że zdobył doświadczenie, jest dla niego pozytywny i myślę, że będzie miał świetną przyszłość w klubie.

Źródło: www.psg.fr / Foto: www.psg.fr

» Gadżety PSG
KOMENTARZE(2)
Ale ty głupi jesteś Emery głowa boli od tych jego wypocin.
14 maja 2017; 19:10
Człowieku zmień leki albo psychiatrę. Już dawno jest pozamiatane, a ty żyjesz nadzieją. Trzeba było myśleć i zachowywać się jak mężczyzna w pierwszej części sezonu, a nie bawić się składem. To nie fifa.
14 maja 2017; 18:13

Sklep PSG