Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Emery: Każdy mecz na naszym stadionie jest dla nas wyjątkowy
20 marca 2017; 10:15, PSGKP

Szkoleniowiec Paris Saint-Germain, Unai Emery ocenił niedzielny mecz swojego zespołu z Olympique Lyon. Paryżanie wygrali 2:1 i zdaniem Emery'ego udowodnili, że porażka z Barceloną była tylko wypadkiem przy pracy.

- Każdy mecz na naszym stadionie jest dla nas wyjątkowy i zawsze chcemy wygrać dla naszych kibiców. Po trudnym początku, kiedy Lyon mocno naciskał i zdobył bramkę otwierającą wynik spotkania, ciężko walczyliśmy o to, aby wrócić do gry w poszukiwaniu zwycięstwa i udało nam się to.

- Monaco narzuciło bardzo mocne tempo w walce o mistrzostwo, więc ważne było, aby wygrać. Ciągle walczymy w Ligue 1, Coupe de la Ligue i Coupe de France. Po przerwie zimowej wygraliśmy 16 z 19 meczów, zremisowaliśmy dwa i przegraliśmy tylko jeden przeciwko Barcelonie. Będziemy myśleć i rozmawiać o tym meczu przez cały sezon. Myślę jednak, że pokazaliśmy, że to był wypadek i że zespół nadal gra dobrze.

Źródło: www.psg.fr / Foto: www.psg.fr

» Gadżety PSG
KOMENTARZE(3)
dokładnie, szkoda gadać. Liczę, że przegramy walkę o mistrzostwo w L1 i się pożegnamy z panem Emerym
20 marca 2017; 18:44
"Emery: Każdy mecz na naszym stadionie jest dla nas wyjątkową... okazją do murowania bramki." Wypadek przy pracy w Barcelonie... racja!... przecież to tylko jeden z wielu meczy w tym sezonie. Po tych wszystkich wpier... jakie zbierał w Sevilli porażki z mocnymi rywalami traktuje jak wypadki. Facet nie ma za grosz mentalności zwycięzcy. Potrzebujemy trenera, który w każdym meczu będzie chciał stłamsić i zdeklasować rywala.
20 marca 2017; 18:07
Szkoda już strzępić ryja na komentowanie jego wywodów. Zatracił styl tego zespołu, namieszał w głowach, niszczy potencjał jaki ma, gubi punkty, ale twierdzi, że Monaco narzuciło duże tempo. Ciekawe co na to jego psychiatra?
20 marca 2017; 16:12

Sklep PSG