Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Emery: Klub dąży do triumfu we wszystkich rozgrywkach
6 stycznia 2018; 15:39, PSGKP

W niedzielę, Paris Saint-Germian rozegra pierwsze oficjalne spotkanie w 2018 roku, mierząc się w meczu 1/32 finału Pucharu Francji z Rennes.

Poniżej zapis z przedmeczowej konferencji trenera paryskiego klubu, Unaia Emery'ego.

Unai Emery o meczu z Rennes: - W styczniu będziemy grać wiele meczów. W niedzielę chcemy zacząć rok od dobrego występu. Puchar Francji to wspaniałe rozgrywki. W ubiegłym sezonie wygraliśmy 100. edycję, po raz 11 w historii klubu. Zawsze staramy się wygrać w tych rozgrywkach.

Unai Emery na temat przeciwnika: - Zmierzyliśmy się z Rennes w lidze kilka tygodni temu (zwycięstwo 4:1 w dniu 16 grudnia), ale w niedzielę czeka nas inny mecz. Przygotujemy się pod tę grę, aby grać przez 90 minut z maksymalną intensywnością. Musimy odpowiednio przygotować się do spotkań ligowych i Ligi Mistrzów oraz wywalczyć awans do kolejnego etapu Pucharu Francji.

Unai Emery o meczach z Realem Madryt w Lidze Mistrzów: - Najlepszym przygotowaniem do spotkań z Realem Madryt jest styczeń z wieloma meczami w pucharach i lidze. Gracze będą wspólnie pracować nad poprawą aspektów gry. Klub dąży do wygrania wszystkich rozgrywek, w których występuje. W związku z tym kolejność meczów w najbliższych tygodniach jest najlepszym możliwym przygotowaniem. Niedzielna gra to najlepszy sposób na wejście w 2018 rok. 

Źródło: www.psg.fr / Foto: www.psg.fr

» Gadżety PSG
KOMENTARZE(0)

Sklep PSG