Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Emery: Mamy odpowiednią jakość, aby pokonać Barcelonę
13 lutego 2017; 16:04, PSGKP

Trener Paris Saint-Germain, Unai Emery podczas poniedziałkowej konferencji prasowej, opowiedział o nadchodzącym meczu z Barceloną.

Poniżej zapis wypowiedzi Hiszpana.

Emery o sytuacji kadrowej: - Zobaczymy, jak przebiegnie trening w poniedziałek po południu, ale na ten moment każdy zawodnik czuje się dobrze. Pastore? Czuje się o wiele lepiej i trenował z drużyną w weekend, a także dzisiaj. Javier potrzebuje jeszcze trochę czasu, aby zagrać pełne 90 minut. To piłkarz posiadający ogromną jakość, który może dać bardzo dużo drużynie. Dzisiaj zdecydujemy, czy będzie w kadrze na wtorkowy mecz.

Emery o rywalizacji PSG - Barcelona: - Myślę, że obie strony znają się bardzo dobrze. Obserwowaliśmy Barcelonę i przeanalizowaliśmy ich mecze i jestem przekonany, że oni obserwowali też nas. PSG i Barcelona to dwa wielkie zespoły z dużą ilością indywidualnego talentu. Kluczem do sukcesu będą pojedynki indywidualne, ale taktyka będzie jeszcze ważniejsza. Musimy odpowiednio dopasować ją do graczy, którzy wcielą ją w życie na boisku. Podczas meczu, obie strony będą chciały dominować we wszystkich aspektach, w których się specjalizują.

Emery o mocnych stronach PSG: - Obserwowaliśmy Barcelonę i istnieją możliwości, aby ich pokonać. Przede wszystkim musimy wykorzystać nasze mocne strony. Mamy odpowiednią jakość, aby pokonać Barcelonę. Jestem o tym przekonany - znam możliwości moich zawodników i widzę jak są zmotywowani. Wszyscy chcą rozegrać wiele spotkanie. To będzie trudny mecz dla obu stron. 

Emery o doświadczeniu w Lidze Mistrzów:  Każda minuta w Lidze Mistrzów jest dobrym doświadczeniem. Uczymy się na podstawie zwycięstw i otrzymujemy cenne informację, kiedy przegrywamy. Trzeba traktować każdy mecz jako możliwość postępu. Jesteśmy to winni kibicom. Chcemy się poprawiać i dążyć do tego, aby PSG pozostało w rywalizacji jak najdłużej.

 

Źródło: www.psg.fr / Foto: www.psg.fr

» Gadżety PSG
KOMENTARZE(0)

Sklep PSG