Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Emery: Mecz z Realem trafił się w idealnym momencie
14 lutego 2018; 15:10, Pooldi

Na konferencję prasową przed meczem z Realem Madryt oddelegowani zostali tradycyjnie szkoleniowiec, Unai Emery, oraz środkowy obrońca Paryżan, Marquinhos.

Dla dziennikarzy mecz pomiędzy tymi dwoma zespołami to nie tylko doskonała okazja, by zrelacjonować doskonały mecz, ale także możliwość do napędzania transferowej sagi pt. Neymar zagra dla Realu. Pytania na temat ewentualnych przenosin zaadresowane zostały także do kolegi Neymara z reprezentacji Brazylii oraz szatni PSG, Marquinhosa. 26-latek z dużym spokojem ignorował dziennikarskie zaczepki. - Neymar to zawodnik, który znakomicie radzi sobie z presją i swoimi emocjami. Przemówi w swoim stylu na boisku. To osoba ze wspaniałą osobowością. Robi świetną robotę w Paryżu, a w najbliższym spotkaniu pokaże swoje najlepsze oblicze - stwierdził Marquinhos. 

Następnie głos zabrał Unai Emery. Hiszpański szkoleniowiec stwierdził, że to idealny moment, na starcie z "Los Blancos". - Mecz z Realem Madryt trafił nam się w idealnym momencie. Z tego względu, że w obecnej formie możemy osiągnąć coś wielkiego. Wierzymy w nasze zwycięstwo, a sam dwumecz z Realem może przynieść tylko pozytywne efekty. 

- Zagramy z zespołem, który w swej historii triumfował najwięcej razy w Lidze Mistrzów. Szanujemy ich zawodników, dokonania. Jednak jestem pewien, że pokażemy im naszą wielką klasę. Wierzę w mój zespół. Wiem jak trudne zadanie przed nami stoi. Chcę zobaczyć najlepszą wersję naszej drużyny, który dorósł do takich spotkań. Pracowaliśmy ciężko przez wiele tygodni, stąd mamy prawo być pewni swoich umiejętności - podkreślił trener PSG. 

Źródło: www.goal.com

» Gadżety PSG
KOMENTARZE(0)

Sklep PSG