Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Emery: Priorytetem jest mecz z Toulouse
9 lutego 2018; 15:21, PSGKP

Szkoleniowiec PSG, Unai Emery pojawił się w piątek na konferencji prasowej przed meczem z Toulouse. Poniżej zapis wypowiedzi hiszpańskiego trenera.

Unai Emery o przeciwniku: - Toulouse to bardzo konkurencyjna drużyna, która wygrała oba mecze od czasu zmiany trenera bez straty bramki. Trudno będzie znaleźć miejsce. Będą bardzo zmotywowani u siebie przed swoimi kibicami. To zależy od nas, aby skupić się na wygrywaniu i utrzymywaniu przewagi w tabeli.

Unai Emery o nadchodzącym meczu z Realem: - Są to dwa różne mecze, a każda gra jest ważna. Najpierw przygotowujemy się na mecz z Tuluzą. Każde spotkanie jest dobrym przygotowaniem do następnego. Myślę tylko o sobotniej grze. Przed wyjazdem do Madrytu należy wysłać dobrą wiadomość. Priorytetem jest Tuluza. Kto zagra w środę? Jeszcze nie wiem. 

Unai Emery o rywalizacji w środku pola: - Nie chcę zmieniać wielu rzeczy na środę. Lass podpisał kontrakt, ponieważ Thiago Motta doznał kontuzji. Ale mamy w składzie i współpracujemy także z Adrienem Rabiotem i Giovanim Lo Celso, aby mogli również grać na tej pozycji.

Unai Emery na temat Yuriego Berchiche: - Kiedy decydujemy się podpisać umowę z jakimś graczem, to dlatego, że ma on swoje miejsce w zespole. Podczas każdego treningu i meczu, zdobywają szacunek swoich kolegów z drużyny, pracowników i kibiców. Yuri kontynuuje swój postęp. Jest gotowy grać jutro przeciwko Toulouse, tak jak Layvin Kurzawa. Ufam tym dwóm graczom. 

Unai Emery na temat Thiago Silvy: - Thiago Silva ma za sobą wspaniałą karierę. Jest bardzo profesjonalnym i bardzo ważnym graczem. Nie mam co do tego wątpliwości. 

Źródło: www.psg.fr / Foto: www.psg.fr

» Gadżety PSG
KOMENTARZE(0)

Sklep PSG