Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Emery: Ranieri w Nantes to przywilej dla Ligue 1
14 stycznia 2018; 08:51, PSGKP

Szkoleniowiec Paris Saint-Germain, Unai Emery wziął udział w konferencji prasowej przed niedzielnym meczem z Nantes.

Poniżej zapis rozmowy z hiszpańskim trenerem.

Unai Emery o sytuacji kadrowej: - Przed niedzielnym meczem czekają nas jeszcze dwie sesje szkoleniowe. Zobaczymy, jak zawodnicy doszli do siebie po spotkaniu z Amiens. Na pierwszy rzut oka wszyscy czują się w porządku, tylko Thiago Motta kontynuuje pracę, aby powrócić do pełni sił po urazie.

Unai Emery na temat Edinsona Cavaniego i Javiera Pastore:  - Przygotowujemy się do meczu z Nantes ze wszystkimi graczami jakich mamy. Edinson Cavani i Javier Pastore ponownie dołączą do zespołu, gdy nadrobią zaległości.

Unai Emery o sytuacji wokół zespołu: - Paris Saint-Germain jest w centrum uwagi, ponieważ Paris Saint-Germain jest wielkim klubem. Zespół jest silny. Gracze koncentrują się na kolejnych grach - czy to w niedzielnym meczu, czy w meczu z Realem Madryt. 

Unai Emery o Nantes i Claudio Ranierim: - Ranieri jest wzorem dla wszystkich trenerów. Ma duże doświadczenie i trenował wiele dużych zespołów. Osiągnął niesamowite wyniki z Leicester. Ranieri w Nantes to przywilej dla  Ligue 1. To bardzo silny zespół. Będą mieli po swojej stronie kibiców i będą starać się sprawić nam problem.

Unai Emery na temat zdrowia Layvina Kurzawy: - Kurzawa znów ma problemy, dlatego wolałem postawić na rozwiązanie z Berchiche. Konkurencja między nimi jest dobra. Ufam Layvinowi. Musi powrócić jednak do pełni sił, aby dać z siebie wszystko.

Źródło: www.psg.fr / Foto: www.psg.fr

» Gadżety PSG
KOMENTARZE(0)

Sklep PSG