Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Emery: W naszej grze widać postęp
8 stycznia 2017; 08:34, PSGKP

Szkoleniowiec Paris Saint-Germain, Unai Emery pochwalił swoich piłkarzy za efektowne zwycięstwo 7:0 z Bastią.

Zdaniem Hiszpana, PSG robi stopniowy progres, który widać z każdym kolejnym meczem.

- Myślę, że zespół ma dużo pewności siebie, zwłaszcza na własnym boisku i jesteśmy w stanie grać tak, jak tylko chcemy. Gramy dobrze, więc nasze ostanie wyniki są spójne. Kontynuujemy naszą dobrą grę i jesteśmy coraz silniejsi.

- Naszym celem jest poprawa gry całego zespołu, w różnych obszarach. Każdy zespół, który gra przeciwko nam stara się zamknąć każdą wolną przestrzeń na boisku, więc to bardzo skomplikowane, aby móc stworzyć sytuację bramkowe. Na całe szczęście wraz ze zmęczeniem i intensywnością meczu, taki stan rzeczy zmienia się.

- Pokazaliśmy dziś dużą cierpliwość w pierwszej połowie i byliśmy w stanie rozstrzygnąć wszystko definitywnie po przerwie. Kładziemy duży nacisk na poprawę naszej gry i myślę, że widać już pierwsze efekty. Jesteśmy bardzo stabilni na Parc des Princes. Musimy teraz poprawić wyniki na wyjeździe, to nasze kolejne zadanie.

Źródło: www.psg.fr

» Gadżety PSG
KOMENTARZE(1)
Wierze ze Emery w koncu odrobil prace domowa z gry ofensywnej. Dla niego obecnosc w PSG to tez wielka zmiana bo Sevilla miala sie bronic i szybko grac z kontry, u nas taki sposob gry nigdy nie przejdzie.

Ja wciaz wierze w tego szkoleniowca mam tylko nadzieje ze juz skonczy z rzucaniem graczami na nie ich pozycje. Teraz ma Draxlera ktory idealnie powinien wypelnic dziury gdzie je widzial. Allez PSG!
8 stycznia 2017; 17:51

Sklep PSG