Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Henderson: Anfield to twierdza nie do zdobycia
18 września 2018; 09:59, Pooldi

Kapitan Liverpoolu, Jordan Herdenson, zapowiada przed meczem z PSG prawdziwą bitwę i ostrzega zawodników tego zespołu, że przyjeżdżają na twierdzę, Anfield Road, która nawet dla największych zespołów jest nie  do zdobycia. 

Zawodnicy Jurgena Kloppa ostatnią porażkę ponieśli właśnie w finale rozgrywek Ligi Mistrzów. W Kijowie musieli uznać wyższość Realu Madryt, ale styl jaki prezentowali przez cały poprzedni sezon sprawił, że kibice "The Reds" znów uwierzyli, iż może walczyć jak równy z równym z najlepszymi na świecie. 

- Minęły prawie cztery miesiące od spotkania w Kijowie. Staramy się już do tego nie wracać. Wszyscy z niecierpliwością wyczekiwaliśmy na kolejny rozdział w Champions League. Wreszcie nadszedł ten dzień i nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego zespołu niż PSG. To zespół z prawdziwego topu, dlatego to spotkanie elektryzuje kibiców całym świecie.

Angielskie zespoły są jednymi z najbardziej eksploatowanymi. Grają w zasadzie przez cały rok, bez najkrótszej przerwy na święta, najlepsze zespoły na czterech frontach. Trudno jest utrzymać formę, koncentrację w każdym spotkaniu, ale Liga Mistrzów to szczególne rozgrywki.

- Kiedy rozpoczynają się rozgrywki grupowe, spotkania mogą się wydawać mniej istotne. Jednak nic z tych rzeczy, na Anfield przyjeżdża PSG, aby myśleć o wygranej musimy pokazać się z jak najlepszej strony. W przeciwnym razie o zwycięstwo będzie jeszcze trudniej. Poza Ligą Mistrzów gramy jeszcze w Premier League, Pucharze Anglii i Pucharze Ligi. Wielu debatuje nad tym czy zespół będzie odpowiednio nastawiony do każdego z tych rozgrywek i czy mamy odpowiednio szeroką kadrę. Może to banał, ale każdy kolejny mecz to dla nas priorytet, a grając dla tego herbu musimy dawać swoją najlepszą wersję w każdym spotkaniu. Chcę potwierdzić, że poprzedni sezon w naszym wykonaniu to nie przypadek. Musimy zacząć od spotkania z PSG, a co przyniesie przyszłość? Zobaczymy, chcemy być zespołem, przed którym będą drżeć wszyscy, nawet ci najwięksi - zakończył 28-latek.

 

Źródło: www.anfieldhq.com

» Gadżety PSG
KOMENTARZE(0)

Sklep PSG