Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Jardim: Mistrzostwo dla Monaco miałoby pięciokrotnie większą wartość niż dla PSG
16 kwietnia 2017; 13:42, PSGKP

Szkoleniowiec AS Monaco, Leonardo Jardim poruszył temat rywalizacji o mistrzostwo Francji w sezonie 2016/17.

Drużyna z księstwa zajmuje obecnie pierwsze miejsce w tabeli Ligue 1 i o trzy oczka wyprzedza aktualnego mistrza - Paris Saint-Germain.

Opiekun Monaco uważa, że mistrzostwo dla jego zespołu miałoby o wiele większą wartość niż kolejny tytuł dla PSG, które zdominowało ligę w ostatnich latach.

- Gramy w ćwierćfinale Ligi Mistrzów i walczymy o mistrzostwo Francji. Myślę, że radzimy sobie z tym dobrze. Towarzyszą mi pewne odczucia i myślę, że podobne mają wszyscy ludzie, którzy rozumieją futbol. Zobaczenie Monaco w roli mistrza, miałby pięć razy większą wartość niż kolejny trium PSG.

Źródło: www.lequipe.fr / Foto: www.asmonaco.com

» Gadżety PSG
KOMENTARZE(2)
Tylko po co była cala ta szopka z Blanciem, skoro zrobiliśmy wielki krok wstacz zamiast skoku w nadprzestrzeń? Ogolnie ostatnio PSG daje więcej powodow do drwin niż zdobywa szacunku w piłkarskim świecie. Mam nadzieję, że Kluivert był tutaj tylko na wczasach i przyjdzie Osoba bardziej rozgarnięta, bo Katarczykom ktoś taki jest potrzebny.
18 kwietnia 2017; 22:03
Trudno mu nie przyznać racji. Może i na dobre to wyjdzie - więcej drużyn z L1 wyjdzie na skalę europejską i w przyszłym sezonie PSG wyjdzie z większą motywacją
16 kwietnia 2017; 14:04

Sklep PSG