Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Jese wróci do Paris Saint-Germain i powalczy o miejsce w składzie?
18 maja 2017; 22:18, PSGKP

Przygoda Jese Rodrigueza z Paris Saint-Germain, nie układała się dotychczas tak jak powinna.

Hiszpański pomocnik dołączył do PSG latem 2016 roku z Realu Madryt i miał być jednym z wiodących zawodników zespołu z Parc des Princes.

Niestety popularny Kanarek rozczarował na całej linii - nie zdołał zaaklimatyzować się w Paryżu, sporadycznie pojawiając się na boisku i już po pierwszej części sezonu udał się na wypożyczenie do Las Palmas.

Ponadto Hiszpan pożegnał się z PSG w niezbyt miłej atmosferze, tak jakby całkowicie zapomniał o tym, że jego przenosiny na Wyspy Kanaryjskie mają charakter tymczasowy z formalnego punktu widzenia (kontrakt do 2021 roku).

Dotychczas Jese rozegrał w Hiszpanii 15 z 17 możliwych spotkań, w których zanotował trzy trafienia i zaliczył asystę. Statystyki pomocnika nie są imponujące, ale wystarczyły, aby przekonać władze Las Palmas do chęci kontynuowania współpracy.

Problem z tym, że ekipa z Gran Canaria chciałaby jedynie wypożyczyć piłkarza, na co raczej nie zgodzi się PSG. Paryżanie pokrywają obecnie 80% wynagrodzenia piłkarza i kontynuowanie takiej kooperacji jest dla nich wysoce niekorzystne.

Wszystko wskazuje zatem na to, że wraz z końcem sezonu Jese powróci do Francji. Podobno sam zawodnik jest bardzo zdeterminowany, aby udowodnić swoją wartość nad Sekwaną i po pierwszym, całkowicie nieudanym sezonie, pokazać że może być realnym wzmocnieniem Paryżan.

Źródło: www.lequipe.fr / Foto: www.psg.fr

» Gadżety PSG
KOMENTARZE(4)
Niech lepiej wraca do nagrywania teledysków bo w Paryżu będzie mu ciężko się nawet na ławkę rezerwowych załapać a co dopiero do pierwszego składu ;)
19 maja 2017; 00:54
jasne, już raz mordą klepał na prawo i lewo, nie potrzeba tutaj pajaców i niewdzięczników
19 maja 2017; 00:11
Awidezej
18 maja 2017; 22:51
Sprzedać go czym prędzej. Krzyż na drogę i nie bierze Emerego.
18 maja 2017; 22:28

Sklep PSG