Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Kolejny klub powalczy o Rabiota
6 września 2018; 11:28, Pooldi

Adrien Rabiot ma nie lada twardy orzech do zgryzienia. O jego usługi mocno zabiega sam Jurgen Klopp.

Okienko transferowe zostało zamknięte ledwie kilka dni temu, ale temat przenosin wychowanka ekipy ze stolicy wciąż żyje. 23-letniemu pomocnikowi kontrakt z PSG wygasa wraz z końcem sezonu 2018/19 i wciąż nie wiadomo, czy postanowi go przedłużyć. Francuz jest od wielu lat pewniakiem do gry środku pola zespołu mistrza Francji, a jego talent z każdym sezonem rozwija się w bardzo szybkim tempie. Nic dziwnego, że zwraca na siebie uwagę wielu klubów z całej Europy. 

Do Chelsea, FC Barcelony i Bayernu Monachium dołączył FC Liverpool, a szkoleniowiec "The Reds" jest wielkim fanem tego zawodnika. Jurgen Klopp od dłuższego czasu kontaktuje się z agentem Rabiota i stara się na własną rękę przeprowadzić hitową transakcję. Trzeba przyznać, że nie jest bez szans w starciu z resztą zespołów, gdyż marzeniem z dzieciństwa 23-latka była gra w Premier League właśnie w ekipie z miasta Beatlesów. Jeżeli Rabiot nie przedłuży kontraktu z PSG, to będzie mógł sam negocjować z nowym pracodawcą już podczas zimowego okienka transferowego, by po sezonie przenieść się zupełnie za darmo.

Dodatkowego smaczku dodaje fakt, że PSG właśnie na Anfield w starciu z Liverpoolem otworzy swoje zmagania w sezonie 18/19 w Champions League.

 

Źródło: www.theguardian.com

» Gadżety PSG
KOMENTARZE(2)
raczej nie. Pewno odejdzie jak mu się skończy kontrakt
6 września 2018; 21:05
Bee
Skończy się jak zawsze - podwyżką dla Rabiota, a właściwie dla jego mamy.
6 września 2018; 15:09

Sklep PSG