Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Krótkie wypowiedzi pomeczowe
31 lipca 2017; 11:10, krzyssekk81

Paris Saint-Germain pokonał AS Monaco w meczu o Superpuchar Francji 2:1. Świetne spotkanie rozegrał nowy nabytek paryskiego klubu, Dani Alves, który otrzymał statuetkę dla najlepszego zawodnika meczu.

Unai Emery:


- Obie drużyny zasłużyły na grę w Superpucharze i na walkę o ten tytuł. Na boisku widzieliśmy kilku bardzo utalentowanych zawodników. Myślę, że wygraliśmy dzięki naszym założeniom taktycznym. Oni [Monaco] wykorzystali świetną okazję w pierwszej połowie, na którą im pozwoliliśmy, dzięki czemu objęli prowadzenie. Moja drużyna pozostała spokojna i stworzyła sobie kilka dogodnych sytuacji, których jednak nie wykończyliśmy. W przerwie powiedziałem zawodnikom, by wciąż pozostali spokojni i grali na tym samym, wysokim poziomie lub nawet wyższym. 

Javier Pastore:

- On [Dani Alves] ma wyjątkową osobowość. Dla niego nie było problemem wpasowanie się do zespołu. Chłopaki z drużyny to dobrzy ludzie, co pomaga zawodnikom przychodzącym do klubu. Dziś wyglądało to tak, jakby Dani grał z nami już od długiego czasu. Zdobył bramkę, zanotował asystę, zagrał świetne spotkanie i mamy nadzieję, że będzie to kontynuował. Cały zespół był zadowolony.

Źródło: www.espnfc.co.uk / Foto: www.psg.fr

» Gadżety PSG
KOMENTARZE(0)

Sklep PSG