Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
L'Equipe: Thiago Silva rozpocznie mecz na ławce
14 lutego 2018; 17:16, Pooldi

Francuski dziennik podał informację, że kapitan PSG, Thiago Silva, rozpocznie spotkanie z Realem Madryt na ławce rezerwowych. 

O tej decyzji brazylijski stoper miał dowiedzieć się dziś rano od trenera, Unaia Emery'ego. Hiszpan swoją decyzją zaskoczył nie tylko doświadczonego zawodnika, ale i wszystkich kibiców. Jego decyzja jest podyktowana wyłącznie sprawami sportowymi. Już wczoraj, gdy na oficjalnej konferencji przedmeczowej zabrał ze sobą Marquinhosa, a nie Thiago Silve, jak to ma w swoim zwyczaju. 34-latek jako kapitan zawsze stawał przed mikrofonami dziennikarzy. Tym samym jego miejsce na środku obrony zajmie, Presnel Kimpembe. Pod nieobecność Thiago Silvy oraz Thiago Motty, który jest drugim kapitanem, z opaską zagra właśnie Marquinhos. 

Dla kibiców PSG może to być dobry omen, gdyż rok temu dokładnie o tej samej porze. Emery także zaskoczył z decyzją o grze Kimpembe przeciwko Barcelonie, kiedy to Francuzi wygrali 4:0. W rewanżu młodego stopera już zabrakło, kosztem Thiago Silvy. Efekt? Wszyscy pamiętamy.

Źródło: www.as.com

» Gadżety PSG
KOMENTARZE(4)
Niemożliwe. Emery umie podejmować twarde decyzje? To byłaby świetna wiadomość.
14 lutego 2018; 19:23
Nie uwierzę dopóki nie zobaczę. Choć i tak wolałbym zobaczyć Kimpembe ale zamiast Kurzawy bo martwi mnie ta lewa obrona.
14 lutego 2018; 18:13
To byłoby świetna wiadomość.
14 lutego 2018; 17:27
noo, to byłoby dobre :D
14 lutego 2018; 17:16

Sklep PSG