Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Luis Suarez: Neymar nie dołączy do Realu
5 grudnia 2017; 14:47, krzyssekk81

Po rekordowym transferze Neymara do Paris Saint-Germain wielu piłkarskich ekspertów było pewnych, iż Brazylijczyk po krótkim epizodzie w stolicy Francji przeniesie swoje talenty do Realu Madryt. W związku z nagłaśnianymi przez dziennikarzy, potencjalnymi sporami pomiędzy 25-latkiem a resztą zespołu taki scenariusz wydawał się coraz bardziej prawdopodobny.

W taki obrót spraw nie wierzy jednak były kolega z zespołu Neymara, Luis Suarez. Zapytany przez hiszpańską Marcę o to, czy widzi możliwość gry Brazylijczyka w Realu, odpowiedział:

- Ani trochę. Szczerze, to nie widzę tego. Wiem, jaki jest Neymar i znam jego podziw do Barcelony i jego byłych kolegów z drużyny. Po prostu nie widzę możliwości jego gry dla Realu Madryt.

Urugwajczyk w kilku słowach ponownie skomentował sprawę przenosin 25-latka do Paris Saint-Germain.

- Neymar jest dorosłą osobą i był w pełni świadomy decyzji, którą podejmował. Z pewnością zrobił to z wielkim bólem, ponieważ był tu [w Barcelonie] szczęśliwy. Jednakże my wszyscy musimy zaakceptować fakt, iż myślał o innych wyzwaniach i chciał je podjąć.

Źródło: www.dailymail.co.uk / Foto: www.independent.co.uk

» Gadżety PSG
KOMENTARZE(1)
Bee
Długo tak będą jeszcze pier....ć ? Wszelkiej maści Suarezy, prasa hiszpańska, angielska czy inne Onety, chu.a mogą wiedzieć, co będzie jutro, a co dopiero Neymar zrobi za kilka lat. Proszę Was, choć Wy szanujcie inteligencje tutejszych kibiców i nie wrzucajcie takich szmir.
5 grudnia 2017; 17:08

Sklep PSG