Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Maleją szanse na transfer Sancheza?
6 kwietnia 2017; 16:28, PSGKP

Odejście Alexisa Sancheza z Arsenalu FC w letnim okienku transferowym wydaje się być nieuniknione.

Reprezentant Chile ma ważny kontrakt z zespołem Kanonierów do końca czerwca 2018 roku i nadchodzące okienko transferowe będzie dla Arsenalu ostatnią okazją, aby zarobić na jego sprzedaży.

Sam zawodnik nie jest zainteresowany parafowaniem nowej umowy i chciałby przenieść się do klubu, gdzie będzie miał więcej możliwości do zdobywania trofeów.

W ostatnim czasie spekulowano, że 28-latek przeniesie się do Chelsea, ale w grę wchodzą także przenosiny do Manchesteru City.

Zdaniem chilijskiego programu El Show de Prensafutbol, szkoleniowiec Obywateli, Pep Guardiola kontaktował się już z Sanchezem w kwestii jego transferu na Etihad Stadium.

W gronie zainteresowanych Sanchezem wciąż wymienia się też Paris Saint-Germain.

Źródło: El Show de Prensafutbol / Foto: www.arsenal.com

» Gadżety PSG
KOMENTARZE(1)
W PSG trofea krajowe miałby praktycznie zagwarantowane. Jeśli będzie chciał odejść to Arsenal zrobi wszystko byle nie sprzedać go do któregoś z ligowych rywali więc PSG będzie miało pierwszeństwo w negocjacjach. Podobno Ben Arfa i Lucas są na wylocie więc zrobi się miejsce dla Alexisa. Ostatnie letnie okienko zostało przespane więc bomba transferowa jest tylko kwestią czasu.
6 kwietnia 2017; 17:26

Sklep PSG