Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Marquinhos: Chcę, by Rabiot został w PSG
26 sierpnia 2018; 22:14, Pooldi

Od kilku tygodniu w mediach na całym świecie spekuluje się na temat możliwych przenosin Adriena Rabiota na Camp Nou. Francuz jest bardzo ważnym członkiem drużyny PSG, dlatego ani działacze, ani kibice, ani koledzy z szatni nie zamierzają oddawać swojego asa bez walki.

Poprzedni sezon był dla Adriena Rabiota bardzo udany. Na krajowym podwórku z PSG wywalczył wszystkie możliwe trofea, ale i pod względem indywidualnym prezentował się bardzo okazale. Jego talent wręcz eksplodował, już nie jest tym samym nieokiełznanym żółtodziobem. Tylko odpowiedzialnym, inteligentnym szefem środka pola. To od niego Thomas Tuchel rozpoczyna ustalanie składu, gdyż we wszystkich czterech dotychczasowych spotkaniach tego sezonu, Adrien rozegrał wszystkie po 90 minut. 

O jego roli w drużynie doskonale zdają sobie sprawę także sami piłkarze mistrza Francji. Po meczu z Angers na ten temat wypowiedział się wicekapitan PSG, Marquinhos. - Adrien podpisał profesjonalny kontrakt z zespołem w tym samym czasie, co ja. Razem spędzamy mnóstwo czasu, nie tylko na boisku, ale i poza nim. To mój przyjaciel, świetnie się z nim dogaduje. Znamy się już pięć lat. Jest ważnym ogniwem nie tylko w szatni, ale i ważny dla całego zespołu i miasta, gdyż reprezentuje akademię PSG. Gdybym mógł zażądać, aby z nami został, nie zawahałbym się ani przez moment.

 

 

Źródło: www.espn.co.uk

» Gadżety PSG
KOMENTARZE(7)
Bee
Pastore miał potencjał i nogi ze szkła.
28 sierpnia 2018; 16:15
Szkoda, że oddaliśmy Pastore. Wg mnie miał duży potencjał. Zobaczymy kto się pokaże w tym sezonie w LM.
27 sierpnia 2018; 23:54
Bee
Przenosiny Rabiota można powoli traktować jak nowelę tv. Obecnie mamy jej już chyba z 5 sezon, i robi się coraz nudniejsza.
27 sierpnia 2018; 17:50
Rabiot to najlepszy środkowy pomocnik w PSG. Verratti od kilku lat zatrzymał się w rozwoju a w dodatku blokują go kontuzje.
27 sierpnia 2018; 15:46
W tym okienku już nigdzie nie pójdzie. Jego przyszłość wyjaśni się za rok.
27 sierpnia 2018; 01:35
gra ostatnio coraz lepiej, siano jednak w głowie ma. Ile więcej mógłby osiągnąć gdyby nie myślał że jest środkiem wszechświata. Przez własną głupotę ominął go złoty medal MŚ. Takich pyszałków właśnie w barcelonie potrzebują. Prędzej czy później tam pewnie pójdzie
26 sierpnia 2018; 23:27
Kogo niby kupimy w jego miejsce jak parę dni zostało do zamknięcia okienka
26 sierpnia 2018; 23:03

Sklep PSG