Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Media: Ronaldo + pieniądze za Neymara?
9 czerwca 2018; 09:41, krzyssekk81

Według najnowszych doniesień zagranicznych mediów prezes Realu Madryt, Florentino Perez jest gotowy w najbliższym czasie złożyć za Neymara lukratywną ofertę. Po plotkach mówiących o kwocie opiewającej na 350 milionów €, w grę ma wejść teraz wymiana, której częścią rzekomo będzie Cristiano Ronaldo.

Od samego początku potencjalnych kłótni między Neymarem a resztą zespołu oraz doniesień o chęci ponownego zmiany otoczenia przez Brazylijczyka Los Blancos wyrażają ogromne zainteresowanie piłkarzem. Zdaniem wielu, transfer do Paris Saint-Germain miał być jedynie "przystankiem" w drodze do Madrytu, bowiem bezpośrednie przenosiny z FC Barcelony do Realu mogłyby sprowadzić na 26-latka falę krytyki i nienawiści.

Mimo zapewnień prezesa mistrza Francji o lojalności Neymara Florentino Perez nie zamierza składać broni i wciąż walczy o względy zawodnika. Królewscy mają wkrótce złożyć ofertę, której częścią będzie 33-letni Cristiano Ronaldo, pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki. Oprócz Portugalczyka do Paryża ma trafić sporo pieniędzy. Kwota ta jest jednak jeszcze nieznana. 

Źródło: www.goal.com / Foto: www.as.com

» Gadżety PSG
KOMENTARZE(11)
tak jak Bee napisał - napracował się żeby swoją markę wyrobić. Nastrzelał co nastrzelał, jednak powoli jego czas się kończy i wracając do nagłówka - nie zamieniłbym go za Neymara.
13 czerwca 2018; 12:59
No k...a, koleś zdobył 120 goli w LM, 4 gole w finałach LM, ale jest śrubuje rekordy ze słabeuszami i znika w ważnych meczach...
To jak Wy oceniacie PSG? Jesteśmy jakimś piłkarskim dnem śrubującym rekordy w ogórkowej lidze, przez tyle lat z Katarczykami nie udało nam się wyeliminować żadnej drużyny z europejskiego top...
12 czerwca 2018; 23:53
Bee
Taka różnica między Ronaldo a większością innych napastników, że Portugalczyk jest nietykalny, ma absolutną swobodę na boisku, i może robić co chce, a do tego całą drużyna gra na niego. Prawdą jest też to, że jest dobry, co potrafi wykorzystać w meczach ze słabszymi, i tam śrubuje swoje rekordy, a w meczach najważniejszych gościa nie ma. Tak było w ostatnim finale LM, tak było w finale ME, itp. Ale prawdą jest również, że sobie na swój status zapracował.
12 czerwca 2018; 18:42
No tak ale to jest wręcz jego wielkość. Gdzie byśmy doszli gdyby zamiast Cavaniego grał wykorzystujący praktycznie każdą sytuację Ronaldo
12 czerwca 2018; 00:58
Mnie wlasnie jego gra denerwuje, nic nie gra a graśple dostawi i gola strzeli
12 czerwca 2018; 00:23
Piłkarz który kolejny rok został bezkonkurencyjnie najlepszym strzelcem LM nic nie pokazał? :)
To co w takim razie pokazali Neymar, Mbappe, Verratti i inni uwielbiani na tej stronie? Mniej niż nic? Panowie, trochę obiektywności, ja też nie lubię Ronaldo, ale to jest piłkarz decydujący w wielkich meczach, a nie jak nasze gwiazdki popisujące się przy gromieniu słabeuszy :)
11 czerwca 2018; 13:07
Ronaldo znowu nic wielkiego nie pokazał, inni strzelali np finał, strz. ci na których nikt nie liczył
11 czerwca 2018; 11:58
bo LM to nie jest turniej jednego gracza, jakbyś wymienił w Realu CR7 na Neymara i tak by wygrali.
10 czerwca 2018; 12:27
Neymar lepszy od Ronaldo? Szkoda, że LM tego nie potwierdza :)
10 czerwca 2018; 01:36
ta, poza tym, na dzień dzisiejszy, Neymar jest lepszym zawodnikiem, CR7 to już powoli tylko nazwisko.
9 czerwca 2018; 12:22
Bee
Ktoś musi być zdrowo ***nięty, żeby liczyć na taką wymianę. Neymar w dłuższej perspektywie jest wart 2 Ronaldo, do tego, nie ma co liczyć na oczyszczenie atmosfery w szatni PSG po takiej wymianie, bo Portugalczyk, w galaktycznym przecież Realu, ciągle psuje atmosferę, ciągle jest smutny, i ciągle chce podwyżkę.
9 czerwca 2018; 11:46

Sklep PSG