Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Mocna 11-stka na Atletico
30 lipca 2018; 13:21, Pooldi

Thomas Tuchel oraz Diego Simeone podali wyjściowe składy na hitowy mecz w ramach International Champions Cup.

Po ostatniej sromotnej porażce z Arsenalem 5:1, do wyjściowego składu wraca kilku kluczowych graczy, którzy mogą znacząco podnieść poziom gry ekipy mistrza Francji. W ataku swoje miejsce zachował jedynie Nkunku, którego wspierać będą Gio Lo Celso oraz wracający po urlopie Angel Di Maria. O spokój w środku pola mają zadbać Marco Veratti oraz Adrien Rabiot, czyli ta dwójka, która najprawdopodobniej także w trakcie sezonu będzie stanowiła trzon drugiej lini. W przeciwieństwie do ofensywy to defensywa wciąż wygląda nawet na papierze bardzo ubogo. Jedyną zmianą w porównaniu do ostatniego meczu z "Kanonierami" jest powrót Layvina Kurzawy. W bramce zabraknie tym razem Buffona, na rzecz Kevina Trappa.