Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Neymar już ćwiczy na siłowni
16 marca 2018; 09:12, Pooldi

Wreszcie dobre wieści w sprawie stanu zdrowia Neymara. Brazylijczyk po przebytej dwa tygodnie temu operacji stopy, wszedł w kolejną fazę rehabilitacji.

26-latek niespełna miesiąc temu doznał złamania kości śródstopia w ligowym klasyku Ligue 1 z Olympique Marsylia. O ile pierwsze diagnozy zakłady powrót Brazylijczyka w ciągu kilku tygodniu, o tyle Rodrigo Lasmar, lekarz reprezentacji Brazylii, jasno stwierdził, że w tym sezonie na boisku go nie ujrzymy. Około trzech miesięcy, tyle ma wynosić czas rekonwalescencji. Tym samym celem Neymara jest powrót do najwyższej formy na pierwsze spotkanie grupowe mistrzostw świata ze Szwajcarią. 

Póki co wszystko odbywa się zgodnie z planem, a sam zawodnik jest pozytywnie nastawiony i nie traci czasu. W czwartek wykonał kolejny krok w stronę powrotu na murawę, gdyż po raz pierwszy od feralnego meczu zameldował się na siłowni. Nie od dziś wiadomo, że siła i tężyzna fizyczna nie jest najmocniejszą stronę Neymara, który głównie bazuje na szybkości oraz technice, jednak jak pokazują filmiki wstawione do sieci praca na siłowni nie jest mu obca. 26-latek skupiał się na górnych częściach, z oczywistych względów. Pozostawiając zoperowaną stopę w specjalnym, ortopedycznym bucie. 

Źródło: www.dailymail.co.uk

» Gadżety PSG
KOMENTARZE(0)

Sklep PSG