Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Neymar Sr: Przyszłość i teraźniejszość mojego syna jest w Paryżu
14 marca 2018; 15:22, Pooldi

- Przyszłość Neymara jest w Paryżu - oświadczył ojciec, a zarazem agent Brazylijczyka ucinając po raz kolejny plotki przejawiające się na temat transferu do Realu Madryt zwłaszcza w hiszpańskiej prasie. 

Neymar Senior wraz z synem spotkali się z włodarzami PSG w Brazylii m.in. po to, by poruszyć kwestię kolejnego sezonu 26-latka w Paryżu. Obydwie strony wydaje się, że osiągnęły w tej sprawie porozumienie i zgodnie twierdzą, iż najdroższy zawodnik świata ze stolicy Francji się nie rusza. - Przyszłość oraz teraźniejszość mojego syna jest w Paryżu - oznajmia Neymar Senior. 

Głos w tej sprawie zabrał również prezes PSG, Nasser Al-Khelaifi: - Neymar jest szczęśliwy i już nie może się doczekać powrotu do gry. Chce wrócić najszybciej jak to możliwe... Jest w dobrej formie.

Te wypowiedzi przynajmniej na kilka dni powinni ostudzić gorączkę transferowego szaleństwa w hiszpańskiej prasie, która od kilku dni grzmiała o 400-milionowej ofercie Realu Madryt oraz chęci zmiany otoczenia przez samego piłkarza.

 

Źródło: www.mirror.co.uk

» Gadżety PSG
KOMENTARZE(3)
Bee
Piłkarskie plotki z hiszpańskich mediów są tak samo wiarygodne jak niemieckie rankingi awaryjności samochodów. To się nazywa marketing szeptany.
17 marca 2018; 14:42
Nie jest to dla mnie jakimś wielkim zaskoczeniem. Myślę, że Neymar głupi nie jest i podjął dobrą decyzję a rewelacjami hiszpańskich mediów to się podetrzeć można.
14 marca 2018; 16:26
Witamy ponownie!
14 marca 2018; 15:28

Sklep PSG