Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Nie ma tematu odejścia Cavaniego
11 stycznia 2018; 23:06, PSGKP

Napastnik Paris Saint-Germain, Edinson Cavani w ostatnim czasie znalazł się pod ostrzałem krytyki.

Reprezentant Urugwaju, podobnie jak Javier Pastore opóźnił swój powrót do klubu z przerwy świątecznej, w efekcie czego został odsunięty od składu wicemistrza Francji.

Zaistniała sytuacja sprawiła, że w mediach pojawiły się pogłoski o możliwym odejściu 30-latka z Paryża, na co szybko zareagował jego agent, Fernando Gugliermone.

Cavani jest w bardzo dobrej formie i przygotowuje się do zapisania w historii PSG bardzo ważnym rekordem, który jest zostanie strzelcem w historii paryskiego klubu we wszystkich rozgrywkach, wyprzedzając George'a Weaha i Zlatana Ibrahimovica - powiedział Gugliermone.

- Szczerze mówiąc Edinson na razie nie planuje wyjechać z Francji. Inter? Nie mamy z nimi żadnego kontaktu i nie sądzę, aby mogli sobie na to pozwolić. Ale w przyszłości? Nigdy nic nie wiadomo, wszystko jest możliwe w piłce nożnej. Powrót do Neapolu? Jak mówiłem w piłce nożnej nigdy nie wiadomo i nie można niczego wykluczyć.

Źródło: www.parisfans.fr / Foto: www.psg.fr

» Gadżety PSG
KOMENTARZE(1)
Bee
Okno transferowe otwarte, to i plotek setki, w końcu dziennikarze coś muszą pisać, zwłaszcza Ci hiszpańscy, którzy jak wiemy nadal nie potrafią się pogodzić z odejściem Neymara, i ciągle kogoś z PSG sprzedają. Pewnie by zdyskredytować PSG. Nie ma się co przejmować tymi rewelacjami, zwłaszcza takimi *****nymi jak "njus" z wczoraj, że Cavani zostanie wymieniony za Ronaldo - oczywiście PSG ma dopłacić x milionów Realowi;-) Śmiech na sali.
13 stycznia 2018; 09:59

Sklep PSG