Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Nowe szaty na Ligę Mistrzów
12 września 2018; 16:09, Pooldi

Już jutro odbędzie się oficjalna prezentacja nowych strojów drużyny PSG z logiem brandu Michaela Jordana na tegoroczne rozgrywki Ligi Mistrzów. 

Nie od dziś wiemy, że sponsor techniczny ekipy mistrza Francji planuje dla kibiców coś specjalnego, w postaci specjalnych strojów na spotkania Champions League. Nike przygotowała nie tylko getry, spodenki oraz koszulki z logiem Jumpmana, ale także i t-shirty okolicznościowe dla kibiców, spodnie i wiele innych ciekawych gadżetów. 

Ponadto numery oraz nazwiska graczy PSG będą napisane tą samą czcionką jaką były wykonane napisy na koszulkach graczy Chicago Bulls w mistrzowskim dla nich sezonie 20 lat temu, z "Black Catem" na czele. Jest to innowacyjny pomysł ze strony Nike, jeszcze żadna drużyna piłkarska w historii nie otrzymała specjalnych strojów z logiem Jumpmana. Jest to związane z pewnością z rosnącym zainteresowaniem obuwia, ciuchów, całych kolekcji powstałych na cześć wielkiego gracza NBA wśród Europejczyków oraz nieustającej sławy wśród mieszkańców USA. Wpływ na taki manewr amerykańskiego brandu ma również osoba Neymara w składzie PSG. Brazylijczyk od zawsze w wywiadach podkreślał, że jako nastolatek podziwiał Michaela Jordana, i jeszcze jako gracz FC Barcelony otrzymał specjalnie dedykowane dla niego buty Hypervenom z logiem swojego idola. 

To jednak nie koniec niespodzianek dla graczy PSG, bo dwa najpopularniejsze modele obuwia piłkarskiego od amerykańskiego producenta czyli Mercurial oraz Phantom zostaną także wydane z logiem koszykarza. Premiera nowych strojów 18 września w starciu na Anfield Road z Liverpoolem.

Źródło: www.footyheadlines.com

» Gadżety PSG
KOMENTARZE(1)
Bee
Czcionki wyróżniają się tylko dla osób o wyjątkowo bystrym oku, ale koszulki, zwłaszcza biała, są super.
13 września 2018; 15:16

Sklep PSG