Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Paris Saint-Germain gromi Guingamp i wciąż depcze po piętach Monaco
10 kwietnia 2017; 12:07, PSGKP

Paris Saint-Germain kontynuuje pościg za AS Monaco i wciąż depcze po piętach drużynie z księstwa w walce o mistrzostwo Francji w sezonie 2016/17.

W meczu 32. kolejki Ligue 1, podopieczni Unaia Emery'ego rozbili na Parc des Princes EA Guingamp 4:0 i przy równoległym zwycięstwie Monaco z Angers, wciąż tracą do Czerwono-Białych trzy punkty.

W pierwszej połowie Guingamp dzielnie odpierało ataki faworyzowanych Paryżan i na przerwę obie jedenastki schodziły przy bezbramkowym remisie.

Worek z bramkami rozwiązał się po zmianie stron, a trafienia Di Marii, Cavaniego (x2) oraz Matuidiego pozwoliły odnieść aktualnemu mistrzowi Francji wysokie zwycięstwo.

Paris Saint-Germain - EA Guingamp 4:0 (0:0)
1:0 Di Maria 56'
2:0 Cavani 60'
3:0 Cavani 71'
4:0 Matuidi 90'