Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Pauleta: Zespół musi trzymać się razem
15 marca 2017; 15:37, PSGKP

Legendarny napastnik Paris Saint-Germain, Pedro Pauleta udzielił wywiadu dla oficjalnej strony francuskiego klubu. Poniżej rozmowa z portugalską ikoną PSG.

PSG-Online: Pedro, z całą pewnością oglądałeś rewanżowym mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów z Barceloną. Jaka była Twoja reakcja?

Pedro Pauleta: - Myślę, że taka sama jak wszystkich innych. Bramka zdobyta na samym końcu sprawiła, że znaleźliśmy się w fatalnej sytuacji. Taka jest piłka nożna. Na pewno to boli, ale musimy skupić się na tym o przed nami. W takich sytuacjach często szuka się wymówek i wskazuje palcami na innych, ale to w niczym nie pomaga. Nadal mamy szanse na to, aby zdobyć trzy tytuły na koniec sezonu. Musimy skupić się na tym, bo na płacz jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie. Musimy trzymać się razem. Każdy zespół wygrywa razem i przegrywa razem. Teraz musimy wygrywać! Przede wszystkim dla fanów, którzy są zawsze z nami, także w trudnych chwilach.

Podczas pobytu w Paryżu, doświadczyłeś wiele wzlotów i upadków. Jaki jest sekret wychodzenia z kryzysów?

- Musisz mieć świadomość, że grasz dla Paris Saint-Germain, które ma zgrany skład. Wszyscy muszą wiedzieć, że muszą ciężko pracować, aby wydostać się z tej sytuacji. Nie wolno szukać wymówek i powtarzać swoich błędów. Mam nadzieje, że Paris Saint-Germain wygra Ligę Mistrzów w najbliższym czasie. Wierzę w ten projekt. Zespół musi trzymać się razem.

Jaka jest w tym rola fanów?

- Oni są bardzo istotni. Wiem, że zawsze będą za zespołem, chociaż na pewno są rozczarowani. To zrozumiałe i należało się tego spodziewać. Wierzę, że w najbliższym meczu na Parc des Princes będą gotowi, aby wspierać swoją drużynę. Kibice zasługują na szacunek i jestem przekonany, że zespół odrodzi się w dalszej części sezonu. Teraz jest czas, aby pokazać swoje wsparcie i jestem spokojny o fanów.

W niedziele PSG zagra z Lyonem

- To bardzo ważny mecz, a Lyon to świetny zespół. Gdy grałem w PSG, moi koledzy i ja zawsze chcieliśmy pokonać Lyon. Z. W tamtym czasie, było to jeszcze trudniejsze - Lyon zdominował wówczas ligę. Mam nadzieję, że nasi chłopcy pokażą ogromną wydajność i pokonają Lyon.

Źródło: www.psg.fr / Foto: www.psg.fr

» Gadżety PSG
KOMENTARZE(0)

Sklep PSG