Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Powraca temat transferu Fabinho
11 sierpnia 2017; 18:08, krzyssekk81

Saga transferowa z Kylianem Mbappé w roli głównej trwa w najlepsze, a tymczasem światło dziennie ujrzały nowe plotki, jakoby Paris Saint-Germain chciało wkrótce pozyskać innego zawodnika AS Monaco, Fabinho. O Brazylijczyku jako potencjalnym nabytku wicemistrza Francji mówiło się już kilka tygodni temu, lecz temat ucichł.

Według zagranicznych dzienników sportowych Paryżanie chcą sfinalizować transfery Kyliana i Fabinho przed 31 sierpnia. W zeszłym sezonie Brazylijczyk rozegrał dla klubu z Księstwa 55 spotkań, w których to 12-krotnie trafiał do siatki przeciwnika, a także zanotował 6 asyst. Jego wartość szacuje się na 25 milionów €, choć kwota ewentualnego transferu z pewnością będzie większa. 

Włoskie media podają z kolei, iż zainteresowanie Fabinho jest bezpośrednio powiązane z prawdopodobnym odejściem Blaise'a Matuidiego z Paryża.


Źródło: www.gianlucadimarzio.com / Foto: www.dailystar.co.uk

» Gadżety PSG
KOMENTARZE(1)
Jakoś przestał mi się ten grajek podobać po ostatnim meczu z Monaco gdy próbował kopnąć leżącego Alvesa. Według mnie Rabiot ma większy potencjał i w oparciu o niego oraz Marco trzeba budować środek pola a Matuidi przyda się jako doświadczony zmiennik.
11 sierpnia 2017; 18:54

Sklep PSG