Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Pracownik Barcelony zarobił 6.6 milionów € za transfer Neymara
14 września 2018; 22:22, krzyssekk81

Choć od transferu Neymara do Paris Saint-Germain minął już ponad rok, wciąż nie milkną echa przeprowadzki Brazylijczyka. Według najnowszych doniesień jeden z pracowników FC Barcelony na przenosinach napastnika do stolicy Francji zarobił ponad 6 milionów €.

Andre Cury, bo o nim tu mowa, jest pracownikiem "Dumy Katalonii", odpowiedzialnym za baczne śledzenie rynku południowoamerykańskich graczy. W momencie przenosin Neymara z Santosu do Barcy Cury zapewnił sobie 3% z kolejnej transakcji z udziałem 26-latka.

Kiedy włodarze Barcelony poprosili Cury'ego o negocjacje nowej umowy z napastnikiem, ten najprawdopodobniej celowo nie zdziałał wiele, szczególnie zważając na plotki dotyczące transferu do PSG za kolosalną kwotę. Oczywiście Andre otrzymałby premię za udane negocjacje, lecz jego przydział z przeprowadzki zawodnika do Paryża wyniósłby znacznie więcej.

Po tym, jak Neymar oficjalnie zawitał w ekipie mistrza Francji, Cury zgłosił się po należne mu pieniądze. Według doniesień, z początku zarząd Blaugrany był zdziwiony postępowaniem swojego pracownika i odmówił wypłacenia kwoty. Aktualne informacje napływające z Hiszpanii mówią z kolei, iż sam Cury odmówił przyjęcia jakichkolwiek sum.

Źródło: www.dailymail.co.uk / Foto: www.uefa.com

» Gadżety PSG
KOMENTARZE(0)

Sklep PSG