Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
PSG rzutem na taśmę remisuje z Napoli!
24 października 2018; 21:46, Patrice

Paris Saint-Germain rzutem na taśmę zremisowało na swoim obiekcie z Napoli 2:2. Bramkę na wagę punktu w doliczonym czasie zdobył Angel Di Maria, pierwsze trafienie to samobójczy gol Mario Rui'ego.

Mecz rozpoczął się dobrze, jednak po pierwszych kilkunastu minutach wyglądało to jakby coś gasło. Napoli zdecydowanie prowadziło grę w tym spotkaniu, przypieczętowując to bramką Lorenzo Insigne w 29. minucie spotkania. Po przerwie wyglądało to również dosyć mizernie w wykonaniu podopiecznych Thomasa Tuchela. Jednakże odrobina szczęścia i po dośrodkowaniu Meuniera piłka wpadła do siatki po samobójczym trafieniu Mario Ruiego.

Po licznych kontrach Paris Saint-Germain po strzeleniu bramki, ponownie znać o sobie dali zawodnicy gości. Azzurri na prowadzenie wyszli za sprawą Driesa Mertensa, który pewnym strzałem z bliskiej odległości pokonał Areolę. Kiedy myślano, że mecz skończy się porażką Paryżan, Angeli Di Maria świetnym, technicznym strzałem pokonał Ospinę i rzutem na taśmę uratował swoich kolegów przed stratą ważnych punktów.

PSG - Napoli 2:2 (0:1)
29' L. Insigne
61' M. Rui (bramka samobójcza)