Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Raport z wypożyczeń: Bramki Bahebecka i Guedesa
16 października 2017; 22:57, krzyssekk81

Pora rzucić okiem na rozwijającym się na wypożyczeniach graczy Paris Saint-Germain w ramach naszego cyklicznego raportu.

Jonathan Ikoné, Montpellier: brak powołania vs OGC Nice

Ikoné nie otrzymał powołania na niedzielną rywalizację Montpellier z ekipą z Nicei. La Paillade ostatecznie zwyciężyli 2:0.

Odsonne Edouard, Celtic FC: ławka rezerwowych vs Dundee FC

19-latek całe spotkanie z Dundee FC oglądał z wysokości ławki rezerwowych. Jego Celtic wygrał 1:0 i utrzymał pozycję lidera w Scottish Premiership.

Jesé Rodriguez, Stoke City FC: 45 minut vs Manchester City (Ocena whoscored.com - 6.3/10)

Hiszpan nie popisał się swoimi umiejętnościami  i opuścił plac gry po 45 minutach przy stanie 1:3. Ostatecznie The Potters ulegli The Citizens aż 2:7.

Jean-Christophe Bahebeck, FC Utrecht: 90 minut vs Heerenven (Ocena whoscored.com - 9.7/10)

W sobotnim spotkaniu Jean-Christophe Bahebeck poprowadził swój zespół do zwycięstwa. 24-latek zdobył dwie bramki, czym przypieczętował triumf Utreg. Był najbardziej wyróżniającym się zawodnikiem na boisku.

Grzegorz Krychowiak, West Bromwich: 90 minut vs Leicester City (Ocena whoscored.com - 7.4/10)

Krychowiak już po raz szósty rozegrał 90 minut w barwach West Bromwich. The Baggies zremisowali z Leicester City 1:1 po trafieniach Chadli'ego i Mahreza. Reprezentant Polski był jednym z najbardziej wyróżniających się zawodników swojego zespołu, za co otrzymał notę na poziomie 7.4 - najwyższą spośród piłkarzy gości.

Gonçalo Guedes, Valencia CF: 90 minut vs Real Betis (Ocena whoscored.com - 8.9/10)

Guedes brał udział w szalonym meczu pomiędzy Valencią i Realem Betis. Nietoperze przy prowadzeniu 4:0 pozwoliły rywalowi na trzykrotne trafienie do siatki, po czym ponownie odskoczyły z wynikiem. Gonçalo zdobył bramkę na 2:0 w 45' minucie gry. Jego występ można uznać za bardzo solidny.