Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Senegal poskramia wysokie ambicje Polski
19 czerwca 2018; 23:26, krzyssekk81

Reprezentacja Polski z Grzegorzem Krychowiakiem w składzie przegrała swój inauguracyjny mecz Mistrzostw Świata 1:2 z Senegalem. 28-latek z Gryfic spędził na murawie pełne 90 minut.

Pomocnik Paris Saint-Germain, który ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w West Bromwich Albion, zdobył dla Polaków bramkę honorową w 86' minucie. To jednak nie wystarczyło na odrobienie strat.

Przed "Orłami Nawałki" kolejne dwa starcia, w niedzielę z Kolumbią, a także za tydzień w czwartek z Japonią.

» Gadżety PSG
KOMENTARZE(3)
Bee
Niestety było widać, że Polska ma bardzo słabą reprezentacje, a Nawałka kolejny raz przypominał stylem Emerego - zero prawidłowych reakcji na sytuacje boiskową, przywiązanie do nazwisk - co tam robi niegrający prawie 2 lata Krychowiak, co tam robi połowa składu, z mistrzem Peszko na czele? Absolutnie żadnego planu B, tylko klepanie w bok, i ewentualnie do tyłu, zero strzałów zza pola karnego. Brak słów.
20 czerwca 2018; 16:11
Zenada, nasi to nie maja chyba zadnych ambicji, zeby przegrac z taka slaba druzyna to az strach jak my jestesmy slabi. Nie ktorej grajki to nie porozumienie Cionek co on tutaj robi w ogole w tej reprezentacji nie wiem po dzien dzisiejszy to juz Bednarek bylby zdecydowanie lepszym wyborem na drwali z Senegalu wysoki silny fizycznie. Kolejny Milik dno dna za niego Kownacki. Glupota bylo wystawienie w srodku na silnych fizycznie zawodnikow Senegalu nie majacego zbyt duzego pojecia o obronie Zielinskiego. Trzeba bylo dac tam lamacza kosci Goralskiego badz Linettego zagescic to strefe boiska. W nastepnym meczu widze 5 zmian Fabianski, Bereszynski za Piszczka Bednarek za drewniaka Cionka, Kownacki ktory zrobil wiecej w 20 min niz Milik przez 73, oraz Linetty badz Goralski obstawilbym tego pierwszego, albo ich dwoch bo Krychowiak to tez nieporozumienie i gra tyle co nic.
20 czerwca 2018; 10:17