Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Thomas Tuchel: Verratti jednym z najlepszych na świecie
6 października 2018; 14:28, krzyssekk81

Niemiecki szkoleniowiec Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel bez wątpienia nie wyobraża sobie swojego zespołu bez obecności Marco Verrattiego. Włoch już niejednokrotnie wywarł na nim ogromne wrażenie.

25-letni pomocnik, który w rytm sezonu wszedł nieco później ze względu na kontuzję, wraca powoli do wysokiej formy. Jego poczynania nie obeszły się bez echa. Verratti otrzymał aprobatę m.in. od trenera mistrza Francji, Thomasa Tuchela.

- "Marco Verratti jest graczem ważnym, niezwykłym - jednym z najlepszych na świecie. Znajduje rozwiązania w ciasnych przestrzeniach i pracuje jak szalony, żeby wygrać każdą rywalizację o piłkę. Marco wpływa na innych, podobnie zresztą jak fani. Jest ważny."

Przed nadchodzącym starciem z Lyonem Tuchel podzielił się swoimi przemyśleniami na temat rywala.

- "To trudny mecz z drużyną najwyższej jakości. Lyon jest lepszy, gdy gra z zespołami z górnej półki, doskonale to widzieliśmy w starciach z Marsylią i Manchesterem City. Ujrzeliśmy wówczas ich prawdziwe umiejętności. OL czuje się swobodniej, gdy nie są stawiani w roli faworyta."

Źródło: www.espn.co.uk / Foto: www.psg.fr

» Gadżety PSG
KOMENTARZE(1)
Bee
Veratti może i jest jednym z najlepszych zawodników na swojej pozycji na świecie, ale przy okazji jest też jednym z najbardziej leniwych, a do tego chyba najgłupiej łapiącym kartki zawodnikiem z topu.
7 października 2018; 14:58

Sklep PSG