Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Tite: Nie będę ryzykować niczyjego zdrowia
13 marca 2018; 19:04, Pooldi

Selekcjoner reprezentacji Brazylii, Tite, wierzy, że na mundialu w Rosji będzie miał do dyspozycji Neymara w pełni gotowego oraz w najwyższej formie. 57-letni szkoleniowiec nie zamierza, jednak ambicji gracza ponad jego zdrowie.

25 marca minie dokładnie miesiąc od feralnego w skutkach meczu dla Neymara z Olympique Marsylia. Brazylijczyk doznał złamania kości śródstopia, które wykluczyło go z najważniejszego starcia dla Paryżan tego sezonu, rewanżowego meczu z Realem Madryt. Szacowany okres rekonwalescencji to około trzech miesięcy. Tym samym Neymar powinien wznowić treningi na najwyższych obrotach w drugiej połowie maja. 

- Ojciec Neymara już wcześniej stwierdził, że zdrowie jest najważniejsze. W pełni się z tym zgadzam. Nie zamierzamy ryzykować niczyjego zdrowia, a tym bardziej nie chce płacić za powodzenie na mundialu czyimś zdrowiem - stwierdził Tite. 

Pierwszy mecz "Canarinhos" na mistrzostwach świata odbędzie się 17 czerwca, a rywalem będą Szwajcarzy. Wydaje się, że 26-letni skrzydłowy PSG ma duże szanse na powrót do najwyższej formy sprzed kontuzji na to spotkanie, jednak selekcjoner Brazylii apeluje o spokój nie naciskanie na jak najszybszy powrót zawodnika na boisko.

 

Źródło: www.dailmail.co.uk

» Gadżety PSG
KOMENTARZE(0)

Sklep PSG