Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Trapp: To był trudny test
15 marca 2018; 15:42, Pooldi

Po spotkaniu Unai Emery oraz Kevin Trapp słusznie zwrócili uwagę, że zespołowi należą się słowa uznania za swoją postawę przeciwko Angers, gdyż niemal całe spotkanie grali w osłabieniu.

PSG pokonało po trudnym spotkaniu Angers 2:1, po dwóch trafieniach Kyliana Mbappe. Starcie było o tyle zaskakujące, gdyż już w 15. minucie meczu czerwoną kartkę, za głupi faul ujrzał Thiago Motta, a gospodarze musieli sobie poradzić z rywalem w "10". Unai Emery podkreśla wagę tego zwycięstwa, które jest kolejnym krokiem w kierunku mistrzostwa Francji. 

- Bardzo zależy nam na zdobyciu mistrzostwa Francji. W meczu z Angers wykonaliśmy kolejny krok w tym kierunku. Tytuły krajowe są bardzo istotne, gdyż są wynikiem całorocznej pracy. W meczu z Angers zespół dobrze zareagował po czerwonej kartce dla Thiago Motty. W ostatnich minutach opadliśmy z sił, co mogło się źle dla nas skończyć, ale z przebiegu całego spotkania zasłużyliśmy na zwycięstwo, nawet wyższe niż jednobramkowe. Jestem zadowolony z tego co pokazał zespół - podsumował trener PSG.

W podobnym tonie wypowiedział się jeden z bohaterów PSG, Kevin Trapp. Niemiec swoimi doskonałymi interwencjami uratował zespół od straty punktów: - Przez 75 minut graliśmy dziesięcioma zawodnikami, a zespół Angers bardzo mądrze się ustawiał. Przeciwnicy grali konsekwentnie, podnieśli wysoko poprzeczkę. To był dla nas trudny test. Szczególnie w końcowych minutach, ale liczą się kolejne trzy punkty zapisane na naszym koncie. 

 

 

Źródło:

» Gadżety PSG
KOMENTARZE(0)

Sklep PSG