Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Veratti 2023?
14 marca 2018; 15:52, Pooldi

Działacze PSG chcąc uciąć jak najszybciej zapędy największych klubów i już teraz siadają do rozmów z reprezentantami, Marco Verattiego, w celu przedłużenia umowy z paryskim zespołem.

26-letni reprezentant Włoch przez media został określony jako jeden z głównych winowajców słabej postawy Paryżan w dwumeczu z Realem Madryt. W rewanżowym starciu pomocnik obejrzał nawet czerwoną kartkę i musiał przedwcześnie opuścić boisko. W biurach Parku Książąt nic sobie z tego nie robią i z prezesem Al-Khelaifim na czele są zdeterminowani, aby zatrzymać Marco Verattiego na kolejne lata. 

Obecna umowa wygasa dopiero w 30 czerwca 2021 roku, jednak potencjalnych kupców to nie odstrasza. O usługi Włocha zabiegają m.in. FC Barcelona oraz Manchester United, obydwa zespoły podobno są skłonne do wyłożenia aż stu milionów euro. Zapytania o byłego gracza Pescary zgłasza również Juventus Turyn, jednak wszystkie te kluby zostały odprawione z kwitkiem. Nasser Al-Khelaifi oraz agent zawodnika, Mino Raiola, osiągnęli porozumienie i wkrótce dojdzie do podpisania nowej umowy obowiązującej do 2023 roku. Tym samym Veratti za każdy rok spędzony w stolicy Francji zarobi około 12 milionów euro. 

Po ostatnim ligowym meczu z FC Metz także trener, Unai Emery, na konferencji prasowej zwrócił uwagę na osobę Verattiego. Oznajmiając, że jest on częścią wielkiego projektu PSG.

Źródło:

» Gadżety PSG
KOMENTARZE(3)
Bee
W nowym kontrakcie Veratti powinien mieć klauzule zakazującą mu kłócić się z sędziami, zawodnikami drużyn przeciwnych - generalnie zamknąć buzie na boisku, oraz wprowadzić ostre kary za bezsensowne kartki, które Włoch łapie non stop.
18 marca 2018; 12:55
Takiego pilkarza trzeba trzymać u sb, bo za 11mln nie kupimy lepszego :P
14 marca 2018; 23:39
Widać za każdą klęskę w LM do której poprowadzi nas nasz rozgrywający dostaje on podwyżkę... Genialne zarządzanie jest w tym klubie. Ciekawe jaką premię wypłacono piłkarzom po 1:6?
14 marca 2018; 16:09

Sklep PSG